Панфилов ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 04 қыркүйектегі № 5-53-361 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 06 қазанда № 3466 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № 6-36-224 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 17.05.2018 № 6-36-224 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Панфиловскому району
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 04 сентября 2015 года № 5-53-361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 06 октября 2015 года № 3466. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 17 мая 2018 года № 6-36-224
Сноска. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 17.05.2018 № 6-36-224 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 422-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес қызметін Панфилов ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бекітілген базалық мөлшерлемелер шегінде бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері белгіленсін.

В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить в пределах утвержденных базовых ставок единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Панфиловского района согласно приложению к настоящему решению.

2. Аудандық мәслихат аппаратының бас маманы Нұралинова Күлбан Нұртайқызына осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Аграрлық мәселелері, бюджет, экономика, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

2. Возложить на главного специалиста аппарата районного маслихата Нуралинову Кульбан Нуртаевну опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По аграрным вопросам, бюджету, экономике, предпринимательству, производству, автомобильным дорогам и строительству".

4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Оңласынов
Мәслихаттың хатшысы Т. Оспанов
Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы "4" қыркүйектегі "Панфилов ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № 5-53-361 шешіміне қосымша
Қызметін Панфилов ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері
Рет. №
Салық салу объектісінің атауы
Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшері (айлық есептік көрсеткіші)
1
2
3
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
5
2.
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
7
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
2
4.
Ойын жолы
45
5.
Карт
8
6.
Бильярд үстелі
9

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Онласынов
Секретарь маслихата Т. Оспанов
Приложение к решению Панфиловского районного маслихата № 5-53-361 от "4" сентября 2015 года "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Панфиловскому району"
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Панфиловского района на единицу объекта налогообложения в месяц
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Размеры единых ставок фиксированного налога
(в месячных расчетных показателях)
2
3
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
5
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
7
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2
4.
Игровая дорожка
45
5.
Карт
8
6.
Бильярдный стол
9