"Жамбыл облысында жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық маслихатының 2008 жылғы 8 ақпандағы № 4-16 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 маусымдағы № 38-13 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 шілдеде № 2710 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатынынң 2019 жылғы 17 шілдедегі № 37-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 17.07.2019 № 37-7 (алғашқы ресми жарияланғаннан күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының Су кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Кодекстің 38 бабының 5) тармақшасына, "Салық және басқада міндетті түрде бюджетке төленетін төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 487 бабының 1 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты шешIм ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл облысында жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық маслихатының 2008 жылғы 8 ақпандағы № 4-16 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылдың 11 наурызында № 1676 болып тіркелген, "Ақ жол" газетінде 2008 жылдың 15 наурызында № 42-43 (16.634-16.635) нөмірінде жарияланған) шешіміне өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасына сәйкес осы шешімнің қосымшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменения в решение Жамбылского областного маслихата от 8 февраля 2008 года № 4-16 "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Жамбылской области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 25 июня 2015 года № 38-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 июля 2015 года № 2710. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 17 июля 2019 года № 37-7
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 17.07.2019 № 37-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Кодекса Республики Казахстана от 9 июля 2003 года "Водного кодекса Республики Казахстан" и пунктом 1 статьи 487 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других объязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 8 февраля 2008 года № 4-16 "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1676 от 11 марта 2008 года, опубликовано в газете "Знамя труда" от 13 марта 2008 года № 32-33 (16807-16808)) следующее изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к данному решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау облыстық мәслихаттың қоғамдық құқықтық тәртіпті сақтау, экология, табиғатты пайдалануды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыстық мәслихаттың Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
С. Қалманбетов Б. Қарашолақов
Жамбыл облыстық vаслихатының
2015 жылғы "25" маусымдағы
№ 38-13 шешіміне қосымша
Жамбыл облысының жер беті су көздерінен алынған су ресурстарын пайдаланғаны үшін алынатын төлемақы ставкалары
Арнайы су пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
1000 текше метр су көлемінің төлем ставкасы, теңге
1
Тұрмыстық-пайдалану және коммуналдық қызмет
теңге/1000 текше метр

2. Контроль за исполнением данного решение возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения общественного правопорядка, экологии, природопользования.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
С. Калманбетов Б. Карашолаков
Приложение к решению
Жамбылского областного маслихата
от "25" июня 2015 года № 38-13
Ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных водных источниках Жамбылской области
№ порядковый номер
Вид специального водопользования
Единица измерения
Объемы ставки платы за 1000 кубический метр воды, тенге
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
тенге/1000 кубический метр