"Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы №36 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 249 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 қарашада № 2820 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 тамыздағы № 266 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 25.08.2016 № 266 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы №36 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2153 болып тіркелген, 2014 жылдың 6 мамырында "Ақ жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесінде:
21- тармақтың 10) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"10) заңнамада белгіленген тәртіппен қарамағындағы мекемелердің басшыларын қызметке тағайындайды және қызметтен босатады. Қарамағындағы мекеме басшысының ұсынуы бойынша оның орынбасарын (орынбасарларын), бас бухгалтерін қызметке тағайындау мен босатуға келісім береді.";
"Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі және оның ведомстволарының қарамағындағы мемлекеттік мекемелердің тізбесіндегі:
5 тармақ алып тасталсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 27 февраля 2014 года № 36 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области"
Постановление акимата Жамбылской области от 22 октября 2015 года № 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 ноября 2015 года № 2820. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 25 августа 2016 года № 266
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 25.08.2016 № 266.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 27 февраля 2014 года №36 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2153, опубликовано 6 мая 2014 года в газете "Знамя труда") следующие изменения:
в Положении коммунального государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области", утвержденном указанным постановлением:
подпункт 10) пункта 21 изложить в следующей редакции:
"10) в установленном законодательством порядке назначает и освобождает от должности руководителей подведомственных учреждений. По представлению руководителя подведомственного учреждения дает согласие на освобождение и на занятие должности его заместителя (заместителей), главного бухгалтера.";
В перечне государственных учреждений, находящихся в ведении коммунального государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области" и его ведомств:
пункт 5 исключить.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Манжуовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Е.Манжуова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев