Жамбыл облысының жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тiзбесiн бекiту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 326 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қаңтарда № 2907 болып тіркелді
Ескерту. Қаулының атау жаңа редакцияда – Жамбыл облысы әкімдігінің 18.03.2021 № 70 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл облысының жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тiзбесi осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы әкімдігінің 18.03.2021 № 70 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберілуін;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Нұралиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 326 қаулысына 1 қосымша
Жамбыл облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы әкімдігінің 02.06.2021 № 102 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Орналасқан жері
Су айдындарының атауы
1.
Байзақ ауданы

Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 28 декабря 2015 года № 326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 января 2016 года № 2907
Сноска. Наименование постановления - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 18.03.2021 № 70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения Жамбылской области согласно приложению 1 настоящего постановления.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 18.03.2021 № 70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жамбылской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области А. Нуралиева.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 28 декабря 2015 года № 326
Перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения Жамбылской области
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Жамбылской области от 02.06.2023 №102 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Место расположения
Название водоемов
1.
Байзакский район

1. Кеңес – 2
2. Қарақайнар
3. Көшеней
4. Темірбек
5. Жиеналы
6. Юбилейное
7. Воинское
8. Сарыбалдақ
9. Шәлке
10. Шапаваловское
11. Каскад Темірбек
12. Багара – 2
13. Қарабақыр
14. Көктал
15. Болатбек
16. Базарбай
17. Ақкүмбез
18. Түймекент
19. Новая
20. Шаповаловка – 2
2.
Жамбыл ауданы
1. Бөгеткөл
2. Таскөл (Каменное)
3. Сеңгірбай – 1
4. Сеңгірбай – 2 (Үмбет)
5. Сеңгірбай – 3 (Аюбай)
6. Сұлукөл
7. Каскад Көктем
8. Каскад 5 – Ферма
9. Кіші Ақкөл
10. Каскад Шоқай
11. Каскад Рахат
12. Бөкен
13. Шайдана
14. Жаманкөл
15. Жасөркен – 1
16. Бекнұр
17. Пруд 6
18. Мәуке
19. Хапаев
20. Сапарқұл
21. Пионер
3.
Жуалы ауданы
1. Билікөл
2. Теріс – Ашыбұлақ
3. Дарбаза
4. Каскад Шақпақ
5. Төрт ауыл
6. Каскад Ақтөбе
7. Ботақара
8. Қоралас
9. Каскад Кәріқорған – 2
10. Корейское
11. Дихан
12. Қоңыртөбе – 1
13. Қоңыртөбе – 2
14. Каскад Төрткөл
15. Ақбастау
16. Әбділ
17. Қосмұрат
18. Қарабастау өзені
19. Шақпақ өзені
20. Ормансай өзені
4.
Т. Рысқұлов ауданы
1. Шілік
2. Новое
3. Белогорка
4. Пруд Разъезд – 98
5. Құндыз
6. Қызыл – Шаруа
7. Каскад 4 – бөлімше
8. Юбилейный
9. Ленинский – Комсомольский
10. Көкшырат
11. Шұқыркөл
12. Ақкүшік
13. Қарақыстақ өзені
14. Сұлутөр өзені
15. Қайынды өзені
16. Мақпал өзені
17. Шалсу өзені
18. Шолақ Қайынды өзені
19. Астаукөл
20. Үмбет
5.
Меркі ауданы
1. Аспара
2. Ақермен – 1
3. Ақермен – 2
4. Қаратума
5. Қарағау
6. Ленин – Жолы
7. Қызыл қыстақ
8. Чистые пруды
9. Кеңес
10. Хамзайка
11. Мықанды – 1
12. Қасқасу өзені
13. Меркі өзені
14. Ойранды өзені
15. Жалаңаш өзені
16. Боқтікен өзені
6.
Мойынқұм ауданы
1. Қаракөл
2. Кіші – қамқалы
3. Балаған
4. Қисық
7.
Талас ауданы
1. Ақкөл
2. Жартас
3. Мыңшұқыр
4. Старицакөл
5. Пионер
6. Тамды
7. Дачная
8. Қызыләуіт
9. Шұқырәуіт
10. Бидайбекәуіт
8.
Сарысу ауданы
1. Үлкен Қамқалы
2. Ынталы
3. Бүркітті
4. Каскад Жылқыбай
9.
Шу ауданы
1. Тасөткел
2. Ақсу
3. Сарғау
4. Алтай
10.
Кордай ауданы
1. Аңырақай
2. Майбұлақ
3. Ешкілі Қордай
4. Қарақоныз
5. Қақпатас
6. Қарасу
7. Қарасу көлі
8. Каскад Қайнар
9. Майбұлақ өзені
10. Үлкен жалаңаш өзені
11. Қалғұты өзені
12. Қақпатас өзені
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 326 қаулысына 2 қосымша
Күші жойылды деп танылған Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облыстық әкімиятының 2007 жылғы 29 наурыздағы № 65 қаулысы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 1660 болып тiркелген, 2007 жылдың 12 мамырында "Ақ жол" газетінде жарияланған).
2. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облыстық әкімиятының 2007 жылғы 29 наурыздағы № 65 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық әкімиятының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 407 қаулысы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 1660 болып тiркелген, 2007 жылдың 12 мамырында "Ақ жол" газетінде жарияланған).

1. Кенес – 2
2. Каракайнар
3. Кошеней
4. Темирбек
5. Жиеналы
6. Юбилейное
7. Воинское
8. Сарыбалдак
9. Шалке
10. Шапаваловское
11. Каскад Темирбек
12. Багара – 2
13. Карабакыр
14. Коктал
15. Болатбек
16. Базарбай
17. Аккумбез
18. Туймекент
19. Новая
20. Шаповаловка – 2
2.
Жамбылский район
1. Богеткул
2. Таскул (Каменное)
3. Сенгирбай – 1
4. Сенгирбай – 2 (Умбет)
5. Сенгирбай – 3 (Аюбай)
6. Сулукул
7. Каскад Коктем
8. Каскад 5 – Ферма
9. Киши Аккул
10. Каскад Шокай
11. Каскад Рахат
12. Бокен
13. Шайдана
14. Жаманкул
15. Жасоркен – 1
16. Бекнур
17. Пруд 6
19. Мауке
19. Хапаев
20. Сапаркул
21. Пионер
3.
Жуалынский район
1. Биликул
2. Терис – Ашыбулак
3. Дарбаза
4. Каскад Шакпак
5. Торт ауыл
6. Каскад Актобе
7. Ботакара
8. Коралас
9. Каскад Карикорган – 2
10. Корейское
11. Дихан
12. Коныртобе – 1
13. Коныртобе – 2
14. Каскад Торткул
15. Акбастау
16. Абдил
17. Космурат
18. Река Карабастау
19. Река Шакпак
20. Река Ормансай
4.
район Т. Рыскулова
1. Шилик
2. Новое
3. Белогорка
4. Пруд Разъезд – 98
5. Кундыз
6. Кызыл – Шаруа
7. Каскад 4 – болимше
8. Юбилейный
9. Ленинский – Комсомольский
10. Кокшырат
11. Шукыркул
12. Аккушик
13. Река Каракыстак
14. Река Сулутор
15. Река Кайынды
16. Река Макпал
17. Река Шалсу
18. Река Шолак Кайынды
19. Астаукул
20. Умбет
5.
Меркенский район
1. Аспара
2. Акермен – 1
3. Акермен – 2
4. Каратума
5. Карагау
6. Ленин – Жолы
7. Кызыл кыстак
8. Чистые пруды
9. Кенес
10. Хамзайка
11. Мыканды – 1
12. Река Каскасу
13. Река Мерке
14. Река Ойранды
15. Река Жаланаш
16. Река Боктикен
6.
Мойынкумский район
1. Каракул
2. Киши – камкалы
3. Балаган
4. Кисык
7.
Таласский район
1. Аккул
2. Жартас
3. Мыншукыр
4. Старицакул
5. Пионер
6. Тамды
7. Дачная
8. Кызылауит
9. Шукырауит
10. Бидайбекауит
8.
Сарысуский район
1. Улкен Камкалы
2. Ынталы
3. Буркитти
4. Каскад Жылкыбай
9.
Шуский район
1. Тасоткел
2. Аксу
3. Саргау
4. Алтай
10.
Кордайcкий район
1. Аныракай
2. Майбулақ
3. Ешкили Кордай
4. Караконыз
5. Какпатас
6. Карасу
7. Карасу коли
8. Каскад Кайнар
9. Река Майбулак
10. Река Улкен жаланаш
11. Река Калгуты
12. Река Какпатас
Приложение 2 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 28 декабря 2015 года № 326
Перечень утративших силу некоторых постановлений Жамбылского областного акимата
1. Постановление акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года № 65 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1660, опубликовано 12 мая 2007 года в газете "Знамя труда").
2. Постановление акимата Жамбылской области от 25 декабря 2008 года № 407 "О внесений изменений в постановление акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года № 65 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1660, опубликовано 12 мая 2007 года в газете "Знамя труда").

3. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облыстық әкімиятының 2007 жылғы 29 наурыздағы № 65 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық әкімиятының 2009 жылғы 29 қазандағы № 331 қаулысы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 1660 болып тiркелген, 2007 жылдың 12 мамырында "Ақ жол" газетінде жарияланған).
4. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облыстық әкімиятының 2007 жылғы 29 наурыздағы № 65 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық әкімиятының 2011 жылғы 23 қарашадағы № 365 қаулысы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 1660 болып тiркелген, 2007 жылдың 12 мамырында "Ақ жол" газетінде жарияланған).
5. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облыстық әкімиятының 2007 жылғы 29 наурыздағы № 65 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық әкімиятының 2013 жылғы 27 наурыздағы № 81 қаулысы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 1660 болып тiркелген, 2007 жылдың 12 мамырында "Ақ жол" газетінде жарияланған).
6. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облыстық әкімиятының 2007 жылғы 29 наурыздағы № 65 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық әкімиятының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 50 қаулысы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 1660 болып тiркелген, 2007 жылдың 12 мамырында "Ақ жол" газетінде жарияланған).
7. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облыстық әкімиятының 2007 жылғы 29 наурыздағы № 65 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық әкімиятының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 318 қаулысы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 1660 болып тiркелген, 2007 жылдың 12 мамырында "Ақ жол" газетінде жарияланған).

3. Постановление акимата Жамбылской области от 29 октября 2009 года № 331 "О внесений изменений в постановление акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года № 65 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1660, опубликовано 12 мая 2007 года в газете "Знамя труда").
4. Постановление акимата Жамбылской области от 23 ноября 2011 года № 365 "О внесений изменений в постановление акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года № 65 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1660, опубликовано 12 мая 2007 года в газете "Знамя труда").
5. Постановление акимата Жамбылской области от 27 марта 2013 года № 81 "О внесений изменений в постановление акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года № 65 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1660, опубликовано 12 мая 2007 года в газете "Знамя труда").
6. Постановление акимата Жамбылской области от 27 февраля 2014 года № 50 "О внесений изменений в постановление акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года № 65 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1660, опубликовано 12 мая 2007 года в газете "Знамя труда").
7. Постановление акимата Жамбылской области от 27 ноября 2014 года № 318 "О внесений изменений в постановление акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года № 65 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1660, опубликовано 12 мая 2007 года в газете "Знамя труда").