"Бірыңғай тіркелген салықтың ставкаларын белгілеу туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 28 сәуірдегі №17-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 тамыздағы № 42-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қыркүйекте № 2748 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 42-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 15.02.2019 № 42-6 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 422-бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Бірыңғай тіркелген салықтың ставкаларын белгілеу туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 28 сәуірдегі № 17-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-90 болып тіркелген, 2009 жылдың 22 мамырында № 40 "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
мазмұны және бүкіл мәтіні бойынша "ставкаларын", "ставкалары", "ставкаларының" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері" "мөлшерлемелерінің" деген сөздермен ауыстырылсын.
1. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қалалық мәслихатының бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы Б. Нарбаев

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 28 апреля 2009 года № 17-5 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 12 августа 2015 года № 42-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 сентября 2015 года № 2748. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 15 февраля 2019 года № 42-6
Сноска. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 15.02.2019 № 42-6 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Таразского городского маслихата от 28 апреля 2009 года № 17-5 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-90, опубликовано 22 мая 2009 года в газете "Жамбыл-Тараз" № 40) следующие изменения:
по всему тексту:
внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Таразского городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Таразского
городского маслихата Б. Нарбаев