"Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жуалы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 мамырдағы № 237 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 61 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 ақпанда № 2499 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 9 маусымдағы № 142 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 09.06.2023 № 142 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жуалы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жуалы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 мамырдағы № 237 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2253 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 шілдедегі №75-76 аудандық "Жаңа өмір-Новая жизнь" газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген қаулымен бекітілген "Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесінде:
16 тармақ мынадай редакцияда толықтырылсын:
7 түрі бойынша азаматтық хал актілерін мемлекеттік тіркеу (тууды, некені қию, некені бұзу, әке болуды анықтау, қайтыс болуды, бала/қыз асырап алу, тегін, атын және әкесінің атын ауыстыруды тіркеу);
-азаматтық хат актілерін тіркеу бойынша қайталама куәліктер, анықтамалар беру;
-"АХАЖ ТП", ХҚКО ИАЖ" жүйесін жүргізу;
-e.gov.kz электронды Үкімет порталы бойынша қызмет көрсету;
-азаматтық хал актілерін тіркеу туралы ақпараттық қызмет көрсету;
-мемлекеттік органдарымен қарым-қатынас орнату және тізім, есеп беру;
-бақылау, қадағалау өкілеттілігі берілген мемлекеттік органдарына ақпарат беру;
-өзінің өкілеттігі бойынша азаматтарға құқықтық көмек көрсету (Минск, Кишинев Конвенция бойынша);
-азаматтардың жүгінуі бойынша қызмет көрсету;
-нотариус, адвокаттардың сұранысы бойынша жауап қайтару;
-әділет органдарына есеп беру;
-мемлекеттік ұйым, органдарынан олардың лауазымды адамдарынан қажетті ақпаратты сұрату және алу;

О внесении дополнений в постановление акимата Жуалынского района от 26 мая 2014 года № 237 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Жуалынского района Жамбылской области""
Постановление акимата Жамбылской области от 26 января 2015 года № 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 05 февраля 2015 года № 2499. Утратило силу постановлением акимата Жуалынского района Жамбылской области от 9 июня 2023 года № 142
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жуалынского района Жамбылской области от 09.06.2023 № 142 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жуалынского района от 26 мая 2014 года №237 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Жуалынского района Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2253, опубликовано 18 июля в районной газете "Жаңа өмір-Новая жизнь" №75-76) следующие дополнения:
в Положение коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Жуалынского района Жамбылской области", утвержденного указанным постановлением:
пункт 16 дополнить в следующей редакции:
государственная регистрация актов гражданского состояния по 7 видам (регистрация рождения, заключения брака, расторжения брака, установления отцовства, усыновление/удочерение, перемена фамилии, имени, отчества, смерти);
-выдача повторных свидетельств, справок по регистрации актов гражданского состояния;
-ведение информационной системы "РП ЗАГС" "ИИС ЦОН";
-оказание услуг через портал электронного Правительства e.gov.kz;
-оказание информационных услуг о государственной регистрации актов гражданского состояния;
-взаимодействие с государственными органами, а также предоставление списков, отчетов и сведений;
-предоставление информации по запросам государственных органов, наделенных контрольными и надзорными функциями;
-оказание правовой помощи гражданам в пределах своей компетенции (по Минской, Кишиневской Конвенции);
-оказание услуг по обращениям граждан;
-отвечать на запросы нотариусов, адвокатов;
-предоставление отчетов в органы юстиции;
-запрашивать и получать от государственных органов, организаций, их должностных лиц необходимую информацию;

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қанат Оспанұлы Аққоевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Құлекеев

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Каната Оспановича Аккоева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Кулекеев