Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының, мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 41-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 сәуірде № 2605 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 36-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 31.05.2018 № 36-3 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Атауға өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 29.06.2015 № 43-6 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабының 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс iстейтiн мемлекеттiк әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының, мамандарына екі айлық есептік көрсеткіш мөлшерiнде отын сатып алу үшiн әлеуметтiк көмек берiлсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 29.06.2015 № 43-6 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрғындарды әлеуметтік–құқықтық қорғау және мәдениет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясының төрағасына жүктелсін.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Мәслихат хатшысы
Д.Е. Молдақұлов Ж. Әсемов

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 2 апреля 2015 года № 41-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 апреля 2015 года № 2605. Утратило силу решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 31 мая 2018 года №36-3
Сноска. Утратило силу решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 31.05.2018 №36-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Наименование с изменениями, внесенными решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 29.06.2015 № 43-6 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, в размере двух месячных расчетных показателей.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 29.06.2015 № 43-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социально–правовой защите жителей и вопросам культуры районного маслихата.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь маслихата
Д.Е. Молдакулов Ж. Асемов