"Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешені, мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 41 - 6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 маусымдағы № 43-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 шілдеде № 2698 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 36-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 31.05.2018 № 36-3 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабының 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешені, мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 сәуірдегі шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2605 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 47 – 48 аудандық "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Шешімнің атауында "агроөнеркәсіптік кешені," деген сөздер "ветеринария ұйымдарының" деген сөздерімен ауыстырылсын;
1 тармақта:
"агроөнеркәсіптік кешені," деген сөздер "ветеринария ұйымдарының" деген сөздерімен ауыстырылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Тұрғындарды әлеуметтік–құқықтық қорғау және мәдениет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясының төрағасына жүктелсін.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.А. Райымбеков
Мәслихат хатшысы Ж. Әсемов

О внесении изменения в решение Таласского районного маслихата от 2 апреля 2015 года № 41 – 6 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и агропромышленного комплекса проживающим и работающим в сельских населенных пунктах"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 29 июня 2015 года № 43-6. Зарегистрировано Департаментом юстициии Жамбылской области 15 июля 2015 года № 2698. Утратило силу решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 31 мая 2018 года №36-3
Сноска. Утратило силу решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 31.05.2018 №36-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 2 апреля 2015 года № 41 – 6 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и агропромышленного комплекса проживающим и работающим в сельских населенных пунктах"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2605, опубликовано в районной газете "Талас тынысы" 22 апреля 2015 года за № 47 – 48) следующие изменения:
2. В наименовании решения слова "агропромышленного комплекса" заменить словом "ветеринарии";
в пункте 1:
слова "агропромышленного комплекса" заменить словом "ветеринарии".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социально – правовой защите жителей и вопросам культуры районного маслихата.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А.А. Райымбеков
Секретарь маслихата Ж. Асемов