2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 483 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қаңтарда № 2912 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 239 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 25.04.2016 № 239 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Шу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. "Шу ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Г.Керімбаева) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Әлихан Әбіләшұлы Балқыбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 5 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Р. Дәулет
Шу ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 483 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс

Об организации общественных работ на 2016 год
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 21 декабря 2015 года № 483. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 января 2016 года № 2912. Утратило силу постановлением акимата Шуского района Жамбылской области от 25 апреля 2016 года № 239
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шуского района Жамбылской области от 25.04.2016 № 239.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Қазахстан", со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилам организации и финансирования общественных работ утчержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" в целях организации общественных работ для безработных, акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Шуского района" (Г.Керимбаева) обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алихана Абилашевича Балкыбекова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 5 января 2016 года.
Аким района Р. Даулет
Приложение к постановлению
акимата Шуского района
от 21 декабря 2015 года № 483
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники финансирования, спрос и предложение на общественные работы

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 10.02.2016 № 62 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушы-лардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру /теңге/
2016 жыл
Сұраныс
Ұсыныс
1
Жамбыл облысы, Шу ауданы "Шу қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
100
60
2
Жамбыл облысы, Шу ауданы "Дулат ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
10
5
3
Жамбыл облысы, Шу ауданы "Жаңақоғам ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
10
5
4
Жамбыл облысы, Шу ауданы "Көкқайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
10
5
5
Жамбыл облысы, Шу ауданы "Тасөткел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
10
5
6
Жамбыл облысы, Шу ауданы "Төле би ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
100
50
7
Жамбыл облысы, Шу ауданы " Бірлікүстем ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
10
5
8
Жамбыл облысы, Шу ауданы "Шоқпар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
10
5
9
Жамбыл облысы, Шу ауданы "Ескішу ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
10
5
10
Жамбыл облысы, Шу ауданы "Жаңа жол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
10
5
11
"Жамбыл облысы, Шу ауданы "Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
10
5
12
Жамбыл облысы, Шу ауданы "Балуан Шолақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
10
5
13
Жамбыл облысы, Шу ауданы "Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
10
5
14
Жамбыл облысы, Шу ауданы "Қонаев ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
10
5
15
Жамбыл облысы, Шу ауданы "Қорағаты ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
10
5
16
Жамбыл облысы, Шу ауданы "Далақайнар ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
10
5
17
"Жамбыл облысы, Шу ауданы "Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
10
5
18
Жамбыл облысы, Шу ауданы "Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
10
5
19
Жамбыл облысы, Шу ауданы "Өндіріс ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
10
5
20
Жамбыл облысы, Шу ауданы "Шу ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аумағын санитарлық тазалау, көркейту, көгалдандыру және құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
10
5
21
Жамбыл облысы Шу ауданы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Тұрғын үй жөндеу-Шу"
Шу қаласының аумағын санитарлық тазалауға, көркейтуге, көгалдандыруға көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
50
25
22
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Төле би мамандандырылған көпсалалы кәсіпорны" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Аудан аумағын санитарлық тазалауға, көркейтуге, көгалдандыруға көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
42728 Жергілікті бюджет
50
25
Барлығы

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением Шуского районного акимата Жамбылской области от 10.02.2016 № 62 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования /тенге/
2016 год
Спрос
Предложение
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Шу" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
100
60
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Дулатского сельского округа" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
10
5
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанакогамского сельского округа" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
10
5
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Коккайнарского сельского округа" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
10
5
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Тасоткельского сельского округа" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
10
5
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Толебийского сельского округа" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
100
50
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Берликустемского сельского округа" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
10
5
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Шокпарского сельского округа" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
10
5
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ески Шуского сельского округа" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
10
5
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанажолского сельского округа" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
10
5
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аксуйского сельского округа" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
10
5
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Балуан Шолакского сельского округа" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
10
5
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
10
5
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима село Конаева" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
10
5
15
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Корагатинского сельского округа" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
10
5
16
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима село Далакайнар" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
10
5
17
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Актюбинского сельского округа" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
10
5
18
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Берликского аульного округа" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
10
5
19
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ондирисского аульного округа" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
10
5
20
Коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата Шуского района" Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий сельского округа и техническом оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
10
5
21
Товарищества с ограниченной ответсвенностью "Тұрғын үй жөндеу-Шу" Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий города Шу
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
40
20
22
Коммунальное государственное предприятия на праве хозяйственного ведения "Специализированное многоотраслевое предприятие Толе би" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Шуского района Жамбылской области
Оказание помощи в санитарной очистке благоустройстве, озеленении территорий района
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
42728 Местный бюджет
40
20
Всего