Ақтоғай ауданы Сарышаған кентінің Қаражыңғыл станциясы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысының Ақтоғай ауданының Сарышаған кентінің әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 ақпанда № 2998 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Сарышаған кентінің әкімінің 2024 жылғы 22 тамыздағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Сарышаған кентінің әкімінің 22.08.2024 № 4 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына және Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7 тармағына сәйкес Сарышаған кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ірі қара малдың арасынан құтыру ауруының шығуына байланысты Ақтоғай ауданы Сарышаған кентінің Қаражыңғыл станциясы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Ветеринариялық-санитариялық, сауықтыру және шектеу іс-шаралары Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өткізілсін.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарышаған кентінің әкімі
М.К. Абикеев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории станции Каражингил поселка Сарышаган Актогайского района
Решение акима поселка Сарышаган Актогайского района Карагандинской области от 25 февраля 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 февраля 2015 года № 2998. Утратило силу решением акима поселка Сарышаган Актогайского района Карагандинской области от 22 августа 2024 года № 4
Сноска. Утратило cилу решением акима поселка Сарышаган Актогайского района Карагандинской области от 22.08.2024 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" аким поселка Сарышаган РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни бешенства среди крупного рогатого скота, установить ограничительные мероприятия на территории станции Каражингил поселка Сарышаган Актогайского района.
2. Провести ветеринарно-санитарные, оздоровительные и ограничительные мероприятия в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Сарышаган
М.К. Абикеев