Нұра аудандық мәслихатының 28 сессиясының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 288 "Нұра аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 шілдедегі 36 сессиясының № 385 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 шілдеде № 3334 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 қарашадағы № 182 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 09.11.2017 № 182 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 "Мәслихаттың үлгі регламентін бекіту туралы" Жарлығына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
Нұра аудандық мәслихатының 28 сессиясының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 288 "Нұра аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2704 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылы 17 тамызда, 2014 жылғы 9 тамыздағы № 32 (5369) "Нұра" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Нұра аудандық мәслихатының Регламентінің мемлекеттік тілдегі 7-тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
Осы шешiм оның алғаш ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Қ. Отарбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Шайжанов

О внесении изменения в решение 28 сессии Нуринского районного маслихата от 27 июня 2014 года № 288 "Об утверждении Регламента Нуринского районного маслихата"
Решение 36 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 2 июля 2015 года № 385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 июля 2015 года № 3334. Утратило силу решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 9 ноября 2017 года № 182
Сноска. Утратило силу решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 09.11.2017 № 182 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, c Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704 "Об утверждении Типового регламента маслихата", районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение 28 сессии Нуринского районного маслихата от 27 июня 2014 года № 288 "Об утверждении Регламента Нуринского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2704, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 17 августа 2014 года, в газете "Нұра" от 9 августа 2014 года № 32 (5369)) следующее изменение:
пункт 7 на государственном языке Регламента Нуринского районного маслихата, утвержденного указанным решением изложить в следующей редакции:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
Настоящее решение вводиться в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Отарбаев
Секретарь районного маслихата Б. Шайжанов