Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының ставкаларын бекіту туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 301 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қазанда № 5193 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы № 57 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 27.10.2023 № 57 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Орман кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі № 477 Кодексінің 14-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының ставкалары бекітілсін.
2. "Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының ставкаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 122 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4483 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2013 жылғы 10 тамыздағы № 117-118 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының Қызылорда облыстық
39 сессиясының төрағасы мәслихатының хатшысы
Р. Байназарова А. Әлназарова
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Мемлекетттік кірістер комитетінің
Қызылорда облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________С. Мұстафаев
2015 жылғы "16" қыркүйек
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министірлігі
Орман шаруашылығы және
жануарлар дүниесі комитетінің
Қызылорда облыстық орман
шаруашылығы және жануарлар
дүниесі аумақтық инспекциясы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________Ғ. Орақбаев
2015 жылғы "16" қыркүйек
Қызылорда облыстық мәслихатының

Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда
Решение Кызылординского областного маслихата от 16 сентября 2015 года № 301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 октября 2015 года № 5193. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 27 октября 2023 года № 57
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 27.10.2023 № 57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 14 кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года № 477 "Лесной кодекс Республики Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Кызылординского областного маслихата от 10 июля 2013 года № 122 "Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4483, опубликовано в областных газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести" № 117-118 от 10 августа 2013 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель 39 сессии Кызылординского Секретарь
областного маслихата Кызылординского областного
маслихата
Р. Байназарова А. Альназарова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
Республиканского государственного
учреждения "Департамент
государственных доходов
по Кызылординской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_____________С. Мустафаев
"16" сентября 2015 года
Руководитель
Республиканское государственное
учереждение "Кызылординская
областная территориальная инспекция
лесного хозяйства и животного мира
Комитета лесного хозяйства и
животного мира Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_____________Г. Оракбаев
"16" сентября 2015 года
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата