Арал қаласының көшесіне атау беру туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қыркүйектегі N 247-қ қаулысы және Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 қыркүйектегі N 248 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 қарашада N 5212 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына және Қызылорда облыстық ономастикалық комиссиясының 2015 жылғы 27 тамыздағы № 3 қорытындысына сәйкес, Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе бөлігіне өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 11.04.2024 № 52-қ бірлескен қаулысы және Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 11.04.2024 № 211 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Арал қаласының Тәжі Палуан көшесінің батыс бөлігінде қатарлас орналасқан көшеге Әбдуали Нүрпейсов есімі берілсін.
2. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал ауданының Арал аудандық мәслихатының
әкімі кезектен тыс қырқыншы сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы
А. Мұхимов А. Жоланов

О наименовании улицы города Аральск
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 30 сентября 2015 года N 247-қ и решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 30 сентября 2015 года N 248. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 ноября 2015 года N 5212.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан",от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключением № 3 Кызылординской областной ономастической комиссии от 27 августа 2015 года, акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Вводная часть с изменениями, внесенными совместным постановлением акимата Аральского района Кызылординской области от 11.04.2024 № 52-қ и решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 11.04.2024 № 211 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить имя Әбдуали Нүрпейсова улице, расположенной параллельно в западной части улицы Тәжі Палуан города Аральск.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Аральского Председатель внеочередной сороковой
района сессии Аральского районного маслихата,
временно исполняющий обязанности секретаря
районного маслихата
А. Мухимов А. Жоланов