Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/312 "Маңғыстау облысындағы субсидиялауға жататын 2015 жылға арналған әлеуметтік мәні бар облысішілік залалды маршруттар тізбесін бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 22/359 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 сәуірде № 2657 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Әлеуметтік мәні бар жолаушылар тасымалдауларын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидасын бекіту туралы» 2011 жылғы 5 қыркүйектегі № 1014 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/312 «Маңғыстау облысындағы субсидиялауға жататын 2015 жылға арналған әлеуметтік мәні бар облысішілік залалды маршруттар тізбесін бекіту туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2589 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 29 қаңтарда жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
Маңғыстау облысындағы субсидиялауға жататын 2015 жылға арналған әлеуметтік мәні бар облысішілік залалды маршруттар тізбесі мынадай мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
«4. «Ақтау – Қызылтөбе – Батыр – Ақтау» маршруты».
2. Маңғыстау облыстық мәслихаты аппаратының басшысы (Д.Сейбағытов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Қ. Дербісов
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Жүсіпов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ө.C. Бисақаев
27 ақпан 2015 жыл.

О внесении дополнения в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/312 "Об утверждении перечня социально значимых убыточных внутриобластных маршрутов, подлежащих субсидированию, в Мангистауской области на 2015 год"
Постановление маслихата Мангистауской области от 27 февраля 2015 года № 22/359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 03 апреля 2015 года № 2657
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2011 года № 1014 «Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/312 «Об утверждении перечня социально значимых убыточных внутриобластных маршрутов, подлежащих субсидированию, в Мангистауской области на 2015 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2589, опубликовано 29 января 2015 года в информационно-правовой системе «Әділет») следующее дополнение:
Перечень социально значимых убыточных внутриобластных маршрутов, подлежащих субсидированию, в Мангистауской области на 2015 год, дополнить пунктом 4 следующего содержания:
«4. Маршрут «Актау – Кызылтобе – Батыр – Актау».
2. Руководителю аппарата Мангистауского областного маслихата (Сейбагытов Д.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                     К. Дербисов
Секретарь
областного маслихата                    Б. Жусупов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Мангистауской области»
Бисакаев У.С.
27 февраля 2015 год.