"Маңғыстау облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі мен "Маңғыстау облысының мұрағаттар мен құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 112 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 мамырда № 2719 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының заңдарына және "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 1 шілдедегі № 187 "Маңғыстау облысының жергілікті мемлекеттік басқару құрылымы туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 11 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Маңғыстау облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі мен "Маңғыстау облысының мұрағаттар мен құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесі біріктіру жолымен "Маңғыстау облысының тілдерді дамыту, архивтер мен құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі – мемлекеттік мекеме) болып қайта ұйымдастырылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Маңғыстау облысы әкімдігінің 24.03.2016 № 74 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 16.04.2020 № 64 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Маңғыстау облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Г.Б. Төлеуғалиева):
осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін;
мемлекеттік мекеменің Маңғыстау облысының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. "Маңғыстау облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М.Б. Әлібекова) облыстың коммуналдық меншіктегі объектілер тізіліміне тиісті өзгерістер енгізсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Ғ. Нұрғазиеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А. Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының
қаржы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М.Б Әлібекова
16 сәуір 2015 жыл
"Маңғыстау облысының
Тілдерді дамыту жөніндегі басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г.Б. Төлеуғалиева
16 сәуір 2015 жыл
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2015 жылғы 16 сәуірдегі
№ 112 қаулысымен бекітілген
"Маңғыстау облысының тілдерді дамыту, архивтер мен құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ЕРЕЖЕ

О реорганизации государственного учреждения "Управление по развитию языков Мангистауской области" и государственного учреждения "Управление архивов и документации Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 16 апреля 2015 года № 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 14 мая 2015 года № 2719.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и постановлением акимата Мангистауской области от 26 января 2015 года № 11 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 1 июля 2013 года № 187 "О структуре местного государственного управления Мангистауской области" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать государственное учреждение "Управление по развитию языков Мангистауской области" и государственное учреждение "Управление архивов и документации Мангистауской области" путем слияния в государственное учреждение "Управление по развитию языков, архивов и документации Мангистауской области" (далее – государственное учреждение).
2. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 16.04.2020 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Управление по развитию языков Мангистауской области" (Толеугалиева Г.Б.):
обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области;
обеспечить государственную регистрацию государственного учреждения в органах юстиции Мангистауской области;
принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Государственному учреждению "Управление финансов Мангистауской области" (Альбекова М.Б.) внести соответствующие изменения в Реестр объектов коммунальной собственности области.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Нургазиеву Б.Г.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
А. Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Управление финансов
Мангистауской области"
Альбекова М.Б.
16 апреля 2015 год
руководитель государственного учреждения
"Управление по развитию языков
Мангистауской области"
Толеугалиева Г.Б.
16 апреля 2015 год
Утверждено
постановлением акимата
Мангистауской области
от 16 апреля 2015 года № 112
ПОЛОЖЕНИЕ о государственном учреждении "Управление по развитию языков, архивов и документации Мангистауской области"

Ескерту. Ереженің күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 16.04.2020 № 64 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Сноска. Положение утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 16.04.2020 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).