Ақтау қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 35/335 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 2921 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 13 қазандағы № 7/58 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 13.10.2021 № 7/58 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 12.12.2019 № 29/314( алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтау қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 12.12.2019 № 29/314( алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ақтау қаласының әкімдігіне жеке, заңды тұлғалар және жеке кәсіпкерлік субъектілеріне осы тарифтердің қолданысқа енгізілетін мерзімі туралы хабарлау ұсынылсын.
3. Ақтау қалалық мәслихатының аппарат басшысы (Д. Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың коммуналдық шаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б.Шапқан).
5. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Боранбаев
Қалалық мәслихат
хатшысы М.Молдағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық тұрғын
үй - коммуналдық шаруашылығы
және тұрғын үй инспекциясы
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
Б.К.Ізғалиев
2015 жылы 11 желтоқсан
Ақтау қалалық мәслихатының
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 35/335 шешіміне қосымша
Ақтау қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Актау
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11 декабря 2015 года № 35/335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 28 декабря 2015 года № 2921. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 13 октября 2021 года № 7/58
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 13.10.2021 № 7/58 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12.12.2019 № 29/314(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Актау согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12.12.2019 № 29/314(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Рекомендовать акимату города Актау информировать физические, юридические лица и субъекты частного предпринимательства о сроках введения в действие данных тарифов.
3. Руководителю аппарата Актауского городского маслихата (Д.Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам коммунального хозяйства (Б.Шапкан).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б.Боранбаев
Секретарь городского
маслихата М.Молдагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Актауский городской
отдел жилищно-коммунального
хозяйства и жилищной инспекции"
Изгалиев Б.К.
11 декабрь 2015 года
Приложение
к решению Актауского городского
маслихата от
11 декабря 2015 года № 35/335
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Актау

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 12.12.2019 № 29/314( алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Есептік бірлік
Құны, теңгемен/ айына ҚҚС есептелмегенде
1.
Заңды тұлғалар және жеке кәсіпкерлік субъектілер
1 м³
1 198
2.
Жеке тұлғалар
1 адам
223,2
Аббревиатуралардың ажыратып жазылуы:
"ҚҚС" - қосылған құн салығы;
"м³" - текше метр.

Сноска. Приложение - в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12.12.2019 № 29/314(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
Расчетная единица
Цена, в тенге/ месяц без учета НДС
1.
Юридические лица и субъекты частного предпринимательства
1 м³
1 198
2.
Физические лица
1 человек
223,2
Расшифровка аббревиатур:
"НДС" - налог на добавленную стоимость";
"м³" - кубический метр.