Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы № 28/233 "Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының Тенге, Қызылсай және Рахат ауылдарында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 26 қазандағы № 43/356 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 қарашада № 2877 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 9/83 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды- Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 06.12.2023 № 9/83 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы № 28/233 "Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының Тенге, Қызылсай және Рахат ауылдарында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2450 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 маусымдағы № 26 "Жаңаөзен" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
орыс тілінде кіріспе жаңа редакцияда жазылды, мемлекеттік тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылды;
тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "Тенге" деген сөз "Теңге" деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгеріссіз қалдырылсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысы (А.Ермұханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 16 мая 2014 года № 28/233 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества сел Тенге, Кызылсай и Рахат города Жанаозен Мангистауской области и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 26 октября 2015 года № 43/356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 24 ноября 2015 года № 2877. Утратило силу решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 6 декабря 2023 года № 9/84
Сноска. Утратило силу решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 06.12.2023 № 9/83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 16 мая 2014 года № 28/233 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества сел Тенге, Кызылсай и Рахат города Жанаозен Мангистауской области и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2450, опубликовано в газете "Жанаозен" от 25 июня 2014 года № 26) следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции, текст на государственном языке не изменяется:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" и предложением акима города Жанаозен, городской маслихат РЕШИЛ:";
в заголовок и по всему тексту на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется;
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жанаозенского городского маслихата (Ермуханов А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысына (А.Ермұханов) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А.Қарамұрзаев
Қалалық мәслихат
хатшысы
С. Мыңбай
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2015 жылғы 26 қазандағы
№ 43/356 шешіміне
қосымша
Жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін Жаңаөзен қаласының Теңге, Қызылсай және Рахат ауылдарының тұрғындар өкілдерінің саны
Елді мекен атауы
Жаңаөзен қаласы ауылдарының тұрғындарының жалпы саны
Жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін Жаңаөзен қаласы ауылдарының тұрғындары өкілдерінің саны (тұрғындардың жалпы санының 1%)
Теңге ауылы

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Жанаозенского городского маслихата (Ермуханов А.).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Карамурзаев А
Секретарь городского
маслихата Мынбай С
Приложение
к решению городского маслихата
от 26 октября 2015 года № 43/356
Количество представителей жителей сел Тенге, Кызылсай и Рахат города Жанаозен для участия в сходе местного сообщества
Название населенного пункта
Общее количество жителей сел города Жанаозен
Количество представителей жителей сел города Жанаозен для участия в сходе местного сообщества (1% от общей численности населения)
Село Тенге