Қарақия ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 332 "Қарақия ауданы әкімдігінің "Қарақия аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қазандағы № 284 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 қарашада № 2879 болып тіркелді. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 маусымдағы № 182 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 14.06.2016 № 182 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарақия ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 332 "Қарақия ауданы әкімдігінің "Қарақия аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2597 болып тіркелген, "Қарақия" газетінде 2015 жылы 29 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасына:
1 бөлімінің 2 тармағы алынып тасталсын.
2. "Қарақия ауданы әкімдігінің "Қарақия аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (К.Байбосынова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Бекқайыровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А.Дауылбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия ауданы әкімдігінің "Қарақия
аудандық білім бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Байбосынова Клара Хисаровна
23 қазан 2015 жыл

О внесении изменений в постановление акимата Каракиянского района от 9 декабря 2014 года № 332 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Каракиянский районный отдел образования" акимата Каракиянского района"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 20 октября 2015 года № 284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 24 ноября 2015 года № 2879. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 14 июня 2016 года № 182
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 14.06.2016 № 182 (вводится в действие со дня подписания)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каракиянского района от 9 декабря 2014 года № 332 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Каракиянский районный отдел образования" акимата Каракиянского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2597, опубликовано в газете "Қарақия" 29 января 2015 года) внести следующие изменения:
в приложение указанного постановления:
пункт 2 раздела 1 исключить.
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел образования" акимата Каракиянского района" (К.Байбосинова) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Беккайырова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстици и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А.Дауылбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Каракиянский районный
отдел образования" акимата
Каракиянского района"
Байбосинова Клара Хисаровна
23 октябрь 2015 год