2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 02 желтоқсандағы № 316 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 2922 болып тіркелді. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 06 маусымдағы № 165 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 06.06.2016 № 165 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қазақстан Республикасы Үкіметінінің қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2016 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. "Қарақия аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Б.Бекқайыровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімнің
міндетін атқарушы А.Туркменбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарақия аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
Утарбаева Айгул Утемуратовна
02 желтоқсан 2015 жыл
Қарақия ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 02 желтоқсандағы
№ 316 қаулысына қосымша
2016 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдар тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстар дың көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері (теңге)
Қаржы ландыру көзі
Қоғам дық жұмыс тарға сұраныс (адам саны)
Қоғамдық жұмыстарға ұсыныс (адам саны)
1
"Құрық ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, әскер қатарына шақыру қағаздарын таратушы, хат тасушы
Құжаттарды жинау және тіркеу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
35
35
2
"Жетібай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, әскер қатарына шақыру қағаздарын таратушы, хат тасушы
Құжаттарды жинау және тіркеу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
30
30
3
"Мұнайшы ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, әскер қатарына шақыру қағаздарын таратушы, хат тасушы
Құжаттарды жинау және тіркеу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
20
20
4
"Сенек селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, әскер қатарына шақыру қағаздарын таратушы, хат тасушы
Құжаттарды жинау және тіркеу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
10
10
5
"Бостан селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, әскер қатарына шақыру қағаздарын таратушы, хат тасушы
Құжаттарды жинау және тіркеу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
10
10
6
"Құланды селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, әскер қатарына шақыру қағаздарын таратушы, хат тасушы
Құжаттарды жинау және тіркеу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
10
10
7
"Болашақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, хат тасушы
Құжаттарды жинау және тіркеу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
2
2
8
"Қазақстан Республика сы Әділет министрлігі Маңғыстау облысының Әділет Департаменті Қарақия ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Маманның көмекшісі, хат тасушы
Құжаттарды жинау және тіркеу, құжаттарды жеткізу
Ең төменгі айлық жалақының 1,5 мөлшері
Жергілікті бюджет
3
3
Барлығы:
120
120

Об организации общественных работ на 2016 год
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 02 декабря 2015 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 28 декабря 2015 года № 2922. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 06 июня 2016 года № 165
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 06.06.2016 № 165 (вводится в действие со дня подписания)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения"" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, в которых будут проводиться общественные работы на 2016 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Беккайырова А.Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района А. Туркменбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Каракиянский
районный отдел занятости и социальных программ"
Утарбаева Айгул Утемуратовна
02 декабрь 2015 год
Приложение
к постановлению акимата
Каракиянского района
от 02 декабря 2015 года
№ 316
Перечень организации, в которых будут проводиться общественные работы на 2016 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Перечень
организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия обществен
ных работ
Размеры оплаты труда участников (тенге)
Источники финансирования
Спрос на обществен ные работы (количество человек)
Предложе ние на обществен ные работы (количество человек)
1
Государственное учреждение "Аппарат акима села Курык"
Помощник специалиста,
разносчик военных повестков, курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
35
35
2
Государственное учреждение "Аппарат акима села Жетыбай"
Помощник специалиста,
разносчик военных повестков, курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
30
30
3
Государственное учреждение "Аппарат акима села Мунайшы"
Помощник специалиста,
разносчик военных повестков, курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
20
20
4
Государственное учреждение "Аппарат акима села Сенек"
Помощник специалиста
разносчик военных повестков, курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
10
10
5
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Бостан"
Помощник специалиста,
разносчик военных повестков, курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
10
10
6
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Куланды"
Помощник специалиста,
разносчик военных повестков, курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
10
10
7
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Болашак"
Помощник специалиста,
курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
2
2
8
Государственное учреждение "Управление юстиции Каракиянского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Помощник специалиста,
курьер
Сбор и регистрация документов, доставка документации
1,5 размер минимальной месячной заработной платы
Местный бюджет
3
3
Всего:
120
120