Кейбір Мұнайлы аудандық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 шілдедегі № 35/374 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 тамызда № 2804 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 шілдедегі № 6/42 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 21.07.2021 № 6/42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2013 жылғы 21 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңдарына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 11.07.2016 № 3/37 шешімімен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Кейбір Мұнайлы аудандық мәслихатының шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Маңғыстау селосы бойынша бағалық аймақтарға бөлу шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына түзету коэффициенттері туралы" Мұнайлы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 8 мамырдағы № 15/161 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-7-45 болып тіркелген, "Мұнайлы" газетінде 2009 жылғы 19 маусымда жарияланған):
тақырыбында және 1-тармағында "селосы" деген сөз "ауылы" деген сөзбен ауыстырылсын;
2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.";
1-қосымшасында:
"селосын" деген сөз "ауылын" деген сөзбен ауыстырылсын;
2-қосымшасында:
"селосы" деген сөз "ауылы" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) "Маңғыстау селосы бойынша салық салу мақсатында аймақтарға бөлу схемасы және жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері туралы" Мұнайлы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 8 мамырдағы № 15/162 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-7-46 болып тіркелген, "Мұнайлы" газетінде 2009 жылғы 19 маусымда жарияланған):
тақырыбында және 1-тармағында "селосы" деген сөз "ауылы" деген сөзбен ауыстырылсын;
2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в некоторые решения Мунайлинского районного маслихата
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 23 июля 2015 года № 35/374. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 14 августа 2015 года № 2804. Утратило силу решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 21 июля 2021 года № 6/42
Сноска. Утратило силу решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 21.07.2021 № 6/42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11.07.2016 № 3/37(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Внести в некоторые решения Мунайлинского районного маслихата следующие изменения:
1) в решение Мунайлинского районного маслихата от 8 мая 2009 года № 15/161 "О границах ценнового зонирования и поправочных коэффицентов к базавым ставкам платы за земельные участки по селе Мангистау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-7-45, опубликовано в газете "Мұнайлы" 19 июня 2009 года):
в загаловок и в пункт 1 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.";
в приложении 1 и 2 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
2) в решение Мунайлинского районного маслихата от 8 мая 2009 года № 15/162 "О схемах зонирования и поправочных коэффицентах к базовой ставке земельного налога для целей налогообложения по селе Мангистау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-7-46, опубликовано в газете "Мұнайлы" 19 июня 2009 года):
в загаловок и в пункт 1 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
пункт 2 изложить в следующей редакции:

"2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.";
1-қосымшасында:
"селосын" деген сөз "ауылын" деген сөзбен ауыстырылсын;
2-қосымшасында:
"селосы" деген сөз "ауылы" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Мұнайлы аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі, заңдылық, құқық тәртібі, депутаттар өкілеттілігі және әдеп мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрайымы Г. Себепбаева).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г.Себепбаева
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Назар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
Ә. Өтегенов
23 шілде 2015 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
М. Төлемісов
23 шілде 2015 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық сәулет және
қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін атқарушы
Ж.Джалтармаева
23 шілде 2015 жыл

"2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.";
в приложении 1 и 2 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Руководителю аппарата Мунайлинского районного маслихата (Жанбуршина А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Мунайлинского районного маслихата по социальным вопросам, законности, правопорядка, по депутатским полномочиям и этике (председатель комиссии Себепбаева. Г).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г.Себепбаева
Секретарь районного маслихата Б.Назар
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Мунайлинский районный отдел
земельных отношений"
Отегенов А.
23 июля 2015 год.
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Управление
государственными доходами по
Мунайлинскому району"
Толемисов М.
23 июля 2015 год.
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Мунайлинский районный отдел
архитектуры и градостроительства"
Джалтармаева. Ж.
23 июля 2015 год.