Қостанай қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 396 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 6114 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35614036,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 18181889,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 95000,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1041100,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 16296047,0 мың теңге;
2) шығындар – 37433915,0 мың теңге;";
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1612994,6 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 1799916,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 186921,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы– -3432873,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 3432873,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 28.10.2016 № 88 шемімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2016 жылға арналған қалалық бюджетке жеке табыс салығы мен әлеуметтік салықтың 100 пайызын есепке алу жолымен кірістерді бөлу нормативтері белгіленгені ескерілсін.
3. 2016 жылға арналған қала бюджетінен облыстық бюджетке 13161143,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлардың көлемі белгіленсін.
4. Облыстық бюджеттен қала бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 0 құрайтыны мәліметке алынсын.
5. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға 12763,0 мың теңге сомасында;
әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыруға 76323,0 мың теңге сомасында;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға 6084,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 1469023,1 мың теңге сомасында;
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті ендіруге 9280,0 мың теңге сомасында;
жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге 1803121,0 мың теңге сомасында;

О бюджете города Костаная на 2016-2018 годы
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 22 декабря 2015 года № 396. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 декабря 2015 года № 6114
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Костаная на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 35614036,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18181889,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 95000,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1041100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16296047,0 тысяч тенге;
2) затраты – 37433915,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1612994,6 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1799916,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 186921,4 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит бюджета– -3432873,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3432873,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Костаная Костанайской области от 28.10.2016 № 88 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть, что городскому бюджету на 2016 год установлены нормативы распределения доходов путем зачисления 100 процентов индивидуального подоходного налога и социального налога.
3. Установить объем бюджетных изъятий в областной бюджет из бюджета города на 2016 год в сумме 13161143,0 тысячи тенге.
4. Принять к сведению, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджету города составляет 0.
5. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского и областного бюджетов, в том числе:
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса в сумме 12763,0 тысячи тенге;
на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих в сумме 76323,0 тысячи тенге;
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния в сумме 6084,0 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных
организациях образования в сумме 1469023,1 тысячи тенге;
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" в сумме 9280,0 тысяч тенге;
на оплату труда по новой модели системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплату им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам в сумме 1803121,0 тысяча тенге;

арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге 7347,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға 95518,2 мың теңге сомасында;
патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға 12390,6 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражаттарын төлеуге 3670,6 мың теңге сомасында;
балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беруге 74081,4 мың теңге сомасында;
500 орынға арналған мемлекеттік тілде оқытылатын мектепті ұстауға және материалдық-техникалық базаны нығайтуға 95000,0 мың теңге сомасында;
электрондық оқыту жүйесі бағдарламасының шеңберінде кең жолақты Интернетті төлеуге 8970,4 мың теңге сомасында;
табысы аз азаматтарға келісімшарт негізіндегі әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі өңірлік пилоттық жобаларды іске асыруға 462,0 мың теңге сомасында;
көшелерді орташа және ағымдағы жөндеуге 1782018,0 мың теңге сомасында;
көшелерді және жалпы қолданыстағы орындарды ағымдағы ұстауға 341000,0 мың теңге сомасында;
2016-2017 жылдарға арналған Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға 124620,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік объектісін ұстауға 29259,0 мың теңге сомасында;
шағын сәулет нысандарын дайындауға 83420,0 мың теңге сомасында;
оқулықтарды кезең-кезеңімен жыл сайынғы сатып алуды жүзеге асыруға 50448,6 мың теңге сомасында;
білім бөлімі мекемелерін күрделі жөндеу үшін мемлекеттік сараптама құнын ескеріп, жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге 19997,1 мың теңге сомасында;
Қайырбеков көшесі бойынша жаңадан енгізіліп жатқан балабақшаны ұстауға 18878,0 мың теңге сомасында;
Қала күніне және "Тың-Целина 2016" облыстық спартакиадасына арналған мәдени-бұқаралық шараларды дайындауға және өткізуге 40000,0 мың теңге сомасында;
көшелерді күрделі жөндеуге 247000,0 мың теңге сомасында;
тұрғын үй көмегін көрсетуге 11000,0 мың теңге сомасында;
Ұлы Отан Соғысы қатысушыларының және мүгедектерінің тұрмыстық қажеттіліктеріне арналған ай сайынғы әлеуметтік көмекті төлеуге 7975,0 мың теңге сомасында;
"№ 2 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі үшін негізгі құралдарды сатып алуға 1207,0 мың теңге сомасында;
күтілетін кіріс бөлігінің орындалмауына байланысты шығындарды өтеуге 1290000,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 28.10.2016 № 88 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).

на введение стандартов оказания специальных социальных услуг в сумме 7347,0 тысяч тенге;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы в сумме 95518,2 тысяч тенге;
на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в сумме 12390,6 тысяч тенге;
на выплату единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) – сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 3670,6 тысяч тенге;
на дополнительное образование для детей и юношества по спорту в сумме 74081,4 тысяча тенге;
на содержание и укрепление материально - технической базы школы на 500 мест с государственным языком обучения в сумме 95000,0 тысяч тенге;
на оплату широкополосного Интернета в рамках программы системы электронного обучения в сумме 8970,4 тысяч тенге;
на реализацию региональных пилотных проектов по оказанию социальной помощи малообеспеченным гражданам на контрактной основе в сумме 462,0 тысячи тенге;
на средний и текущий ремонт улиц в сумме 1782018,0 тысяч тенге;
на текущее содержание улиц и мест общего пользования в сумме 341000,0 тысяч тенге;
на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 на 2016-2017 годы в сумме 124620,0 тысяч тенге;
на содержание объекта коммунальной собственности в сумме 29259,0 тысяч тенге;
на изготовление малых архитектурных форм в сумме 83420,0 тысяч тенге;
на осуществление поэтапного ежегодного закупа учебников в сумме 50448,6 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации с учетом стоимости государственной экспертизы для капитального ремонта учреждений отдела образования в сумме 19997,1 тысяч тенге;
на содержание вновь вводимого детского сада по улице Каирбекова в сумме 18878,0 тысяч тенге;
на подготовку и проведение культурно-массовых мероприятий посвященных Дню города и областной спартакиады "Тың-Целина 2016" в сумме 40000,0 тысяч тенге;
на капитальный ремонт улиц в сумме 247000,0 тысяч тенге;
на оказание жилищной помощи в сумме 11000,0 тысяч тенге;
на выплату ежемесячной социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны в сумме 7975,0 тысяч тенге;
на приобретение основных средств для коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа № 2" в сумме 1207,0 тысяч тенге;
на компенсацию потерь, связанных с ожидаемым невыполнением доходной части в сумме 1290000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения маслихата города Костаная Костанайской области от 28.10.2016 № 88 (вводится в действие с 01.01.2016).

6. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерден қаражаттар түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға нысаналы даму трансферті 145109,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға нысаналы трансферті 591140,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық шаруашылығын дамытуға нысаналы трансферті 852852,0 мың теңге сомасында;
мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құруына 100287,0 мың теңге сомасында;
көліктік инфрақұрылымды дамытуға 1841728,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 28.10.2016 № 88 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде республикалық және облыстық бюджеттерден мынадай бағыттар бойынша іске асырылатын қаражаттар түсімінің көзделгені ескерілсін:
жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беруге 1799916,0 мың теңге сомасында;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға 2214252,9 мың теңге сомасында;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға 215359,1 мың теңге сомасында.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 28.10.2016 № 88 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
7-1. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен қаражаттар түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерін кредиттеу үшін тұрғын үйді жобалауға және (немесе) салуға 1789168,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 05.07.2016 № 51 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда – 28.10.2016 № 88 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасын іске асыруға республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 461132,2 мың теңге сомасында қаражаттар түсімінің көзделгені ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай қаласы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 01.04.2016 № 15 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 48362,7 мың теңге сомасында бекітілсін.

6. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрено поступление средств из республиканского и областного бюджетов, в том числе:
целевого трансферта на развитие строительства и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения в сумме 145109,0 тысяч тенге;
целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сумме 591140,0 тысяч тенге;
целевого трансферта на развитие коммунального хозяйства в сумме 852852,0 тысячи тенге;
на строительство специализированных центров обслуживания населения в сумме 100287,0 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 1841728,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения маслихата города Костаная Костанайской области от 28.10.2016 № 88 (вводится в действие с 01.01.2016).
7. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрено поступление средств из республиканского и областного бюджетов в рамках Программы развития регионов до 2020 года, реализуемых по следующим направлениям:
кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения в сумме 1799916,0 тысяч тенге;
проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 2214252,9 тысячи тенге;
проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда в сумме 215359,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения маслихата города Костаная Костанайской области от 28.10.2016 № 88 (вводится в действие с 01.01.2016).
7-1. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета, в том числе:
на кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья в сумме 1789168,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением маслихата города Костаная Костанайской области от 05.07.2016 № 51 (вводится в действие с 01.01.2016); в редакции от 28.10.2016 № 88 (вводится в действие с 01.01.2016).
8. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета и Национального фонда Республики Казахстан в сумме 461132,2 тысячи тенге на реализацию Дорожной карты занятости 2020.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата города Костаная.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения маслихата города Костаная Костанайской области от 01.04.2016 № 15 (вводится в действие с 01.01.2016).
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2016 год в сумме 48362,7 тысячи тенге.

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 28.10.2016 № 88 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2016 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, № 11 сайлау
округі бойынша депутаты
С. Сотников
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы
Н. Халыков
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________________ Н. Дорошок
22 желтоқсан 2015 жыл
Мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 396 шешіміне 1-қосымша
Қостанай қаласының 2016 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 9 - в редакции решения маслихата города Костаная Костанайской области от 28.10.2016 № 88 (вводится в действие с 01.01.2016).
10. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2016 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии, депутат
по избирательному округу № 11
С. Сотников
Секретарь Костанайского
городского маслихата
Н. Халыков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата города Костаная"
_______________________ Н. Дорошок
22 декабря 2015 год
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2015 года № 396
Бюджет города Костаная на 2016 год

124567,9
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
185858,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
184128,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73652,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1688
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
108788
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1730,2
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1730,2
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7583988,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4897808,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
12319
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
12319
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3390
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3390
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19325,2
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
142,9
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
14769,9
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
3423,9
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
988,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
62363
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
62363
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
46548
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
46548
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4741487,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2105451,3

124567,9
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
185858,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
184128,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
73652,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1688
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшения качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
108788
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1730,2
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшения качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
1730,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7583988,6
1
Жилищное хозяйство
4897808,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
12319
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
12319
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3390
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3390
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19325,2
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
142,9
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
14769,9
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
3423,9
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
988,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
62363
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
62363
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
46548
009
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
46548
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4741487,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2105451,3