Денисов ауданы бойынша 2015 жылға арналған өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерiн белгiлеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 маусымдағы № 109 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 маусымда № 5665 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыру туралы" Заңының 5-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Денисов ауданының әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Денисов ауданы бойынша өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi белгiленсiн:
1) 2015 жылдың 15 мамырынан 12 маусымына дейін жаздық жұмсақ бидай;
2) 2015 жылдың 18 мамырынан 5 маусымына дейін жаздық қатты бидай;
3) 2015 жылдың 15 мамырынан 15 маусымына дейін сұлы;
4) 2015 жылдың 15 мамырынан 15 маусымына дейін арпа;
5) 2015 жылдың 20 мамырынан 15 маусымына дейін тары;
6) 2015 жылдың 20 мамырынан 15 маусымына дейін қарақұмық;
7) 2015 жылдың 15 мамырынан 10 маусымына дейін дәнді бұршақтар;
8) 2015 жылдың 10 мамырынан 5 маусымына дейін күнбағыс;
9) 2015 жылдың 20 мамырынан 8 маусымына дейін рапс;
10) 2015 жылдың 12 мамырынан 5 маусымына дейін зығыр;
11) 2015 жылдың 10 мамырынан 2 маусымына дейін мақсары;
12) 2015 жылдың 22 мамырынан 8 маусымына дейін қыша;
13) 2015 жылдың 18 мамырынан 8 маусымына жаздық арыш;
14) 2015 жылдың 18 мамырынан 5 маусымына дейін қытай бұршағы.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкiмiнiң орынбасары Т.Б. Рамазановқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 10 мамырдан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Денисов ауданының әкімі
Е. Жаманов

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по Денисовскому району по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2015 год
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 11 июня 2015 года № 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 июня 2015 года № 5665
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по Денисовскому району по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве:
1) яровая мягкая пшеница с 15 мая по 12 июня 2015 года;
2) яровая твердая пшеница с 18 мая по 5 июня 2015 года;
3) овес с 15 мая по 15 июня 2015 года;
4) ячмень с 15 мая по 15 июня 2015 года;
5) просо с 20 мая по 15 июня 2015 года;
6) гречиха с 20 мая по 15 июня 2015 года;
7) зернобобовые с 15 мая по 10 июня 2015 года;
8) подсолнечник с 10 мая по 5 июня 2015 года;
9) рапс с 20 мая по 8 июня 2015 года;
10) лен с 12 мая по 5 июня 2015 года;
11) сафлор с 10 мая по 2 июня 2015 года;
12) горчица с 22 мая по 8 июня 2015 года;
13) рыжик яровой с 18 мая по 8 июня 2015 года;
14) соя с 18 мая по 5 июня 2015 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Рамазанова Т.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 10 мая 2015 года.
Аким Денисовского района
Е. Жаманов