Қарасу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 қарашадағы № 243 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін лауазымдық айлықақыларын және тарифтік ставкаларын кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатуға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 185 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 тамызда № 5840 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 21.01.2016 № 9 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18-бабының 1-тармағы 2)-тармақшасына238-бабының 3-тармағына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 4 қарашадағы №243 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін лауазымдық айлықақыларын және тарифтік ставкаларын кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатуға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4332 тіркелген, 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "Қарасу өңірі" аудандық газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
осы қаулынің қосымшасыдағы 4-тармағы мынадай мазмұндағы 3), 4), 5)-тармақшаларымен толықтырылсын:
"3) мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорынің басшысы;
4) мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары;
5) жаттықтырушы.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауданының әкімі                     А. Шәмшиев
КЕЛІСІЛДІ
Қарасу аудандық
маслихаттың хатшысы
_________ С. Қазиев
2015 жыл 29.07

О внесении дополнений в постановление акимата Карасуского района от 4 ноября 2013 года № 243 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки"
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 29 июля 2015 года № 185. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 августа 2015 года № 5840. Утратило силу постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 21 января 2016 года № 9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 21.01.2016 № 9 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 4 ноября 2013 года № 243 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4332, опубликовано 26 декабря 2013 года в районной газете "Қарасу өңірі") следующие дополнения:
пункт 4 приложения к настоящему постановлению дополнить подпунктами 3), 4), 5) следующего содержания:
"3) руководитель государственного учреждения и казенного предприятия;
4) заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;
5) тренер.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасуского района                    А. Шамшиев
СОГЛАСОВАНО
Секретарь Карасуского
районного маслихата
_________ С. Казиев
29.07.2015 год