Әкімдігінің 2015 жылғы 4 маусымдағы № 284 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қазандағы № 585 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 қарашада № 6022 болып тіркелді
«Тұрғын үй қатынастары туралы» 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабы 1-тармағына, «Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 Бұйрығына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 маусымдағы № 284 «Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы» қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5746 болып тіркелген, «Арна» газетінде 2015 жылдың 23 шілдеде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасындағы 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«2. Затобол кенті, Дорожник шағын ауданы, 14 үй, 1 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 101,31 теңге көлемінде;»;
көрсетілген қаулының қосымшасы мынадай мазмұндағы 11, 12- тармақтарымен толықтырылсын:
«11. Затобол кенті, Нұрай шағын ауданы, 1 үй, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 45 теңге көлемінде;
12. Затобол кенті, Нұрай шағын ауданы, 2 үй, жалпы алаңы бір шаршы метріне айына 50 теңге көлемінде.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
ауданының әкімі                            Т. Исабаев

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата от 4 июня 2015 года № 284 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 19 октября 2015 года № 585. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 ноября 2015 года № 6022
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 «Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда», акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайского района от 4 июня 2015 года № 284 «Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5746, опубликовано 23 июля 2015 года в газете «Арна») следующие изменение и дополнения:
пункт 2 приложения к указанному постановлению изложить в новой редакции:
«2. Поселок Затобольск, микрорайон Дорожник, дом 14, квартира 1, в размере 101,31 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;»;
дополнить приложение к указанному постановлению пунктами 11, 12 следующего содержания:
«11. поселок Затобольск, микрорайон Нурай, дом 1, в размере 45 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
12. поселок Затобольск, микрорайон Нурай, дом 2, в размере 50 тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайского района                  Т. Исабаев