Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 73 "Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қазандағы № 211 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 желтоқсанда № 6032 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 мамырдағы № 80 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 20.05.2016 № 80 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31- бабына сәйкес Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 73 "Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5483 тіркелген, "Нұрлы жол" газетінде 2015 жылы 16 сәуірде жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген, "Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережесінің тарауында көрсетілген "Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі келесі мазмұнда 34)-тармақшасымен толықтырылсын:
"34) "Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ұзынкөл ауданының психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушысы Б. Мұхамедяров

О внесении дополнения в постановление акимата Узункольского района от 3 марта 2015 года № 73 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования Узункольского района"
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 30 октября 2015 года № 211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 декабря 2015 года № 6032. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 20 мая 2016 года № 80
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 20.05.2016 № 80 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан"акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Узункольского района от 3 марта 2015 года № 73 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования Узункольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5483, опубликовано 16 апреля 2015 года в газете "Нұрлы жол") следующее дополнение:
перечень организаций, находящихся в ведении государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района", указанный в главе Положения о государственном учреждении "Отдел образования Узункольского района", утвержденного вышеуказанным постановлением, дополнить подпунктом 34) следующего содержания:
"34) Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Узункольского района" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
аким района Б. Мухамедяров