Сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің субсидиялар нормативін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 37/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 ақпанда № 4315 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 25 мамырдағы № 137/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы әкімдігінің 25.05.2021 № 137/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 7-бабы 2-тармағының 12-6) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 13 мамырдағы "Кепілдендірілген сатып алу бағасы мен сатып алу бағасы белгіленетін ауылшаруашылық өнімінің тізбесін бекіту" № 486 қаулысына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 3-2/615 бұйрығымен бекітілген Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау қағидаларының 5-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Преамбулаға өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 03.11.2015 N 307/11 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Кепілдендірілген сатып алу бағасы мен сатып алу бағасы белгіленетін, сатып алынатын ауылшаруашылық өнімінің субсидиялар нормативі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуінен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.К. Әшімбетовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы Д. Тұрғанов
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы "12" ақпандағы
№ 37/2 қаулысына
қосымша
Сатып алынатын ауылшаруашылық өнімінің субсидиялар нормативі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облыстық әкімдігінің 03.11.2015 N 307/11 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен; өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.03.2017 № 60/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 03.05.2019 № 137/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Ауылшаруашылық өнім атауы
Тереңдете өңделген өнімдердің атауы
Шикізатқа қайта есептелген субсидиялар нормативтері, теңге/л
(теңге/кг)
Сүт
Сары май

Об утверждении норматива субсидий закупаемой сельскохозяйственной продукции
Постановление акимата Павлодарской области от 12 февраля 2015 года № 37/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 февраля 2015 года № 4315. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25 мая 2021 года № 137/4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25.05.2021 № 137/4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 12-6) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2014 года № 486 "Об утверждении перечня сельскохозяйственной продукции, по которой устанавливаются гарантированная закупочная цена и закупочная цена", пунктом 5 Правил субсидирования затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки, утвержденных приказом Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 ноября 2014 года № 3-2/615, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 03.11.2015 N 307/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить норматив субсидии закупаемой сельскохозяйственной продукции, по которой устанавливаются гарантированная закупочная цена и закупочная цена согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно–правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области Д. Турганов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "12" февраля 2015 года № 37/2
Норматив субсидий закупаемой сельскохозяйственной продукции
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 03.11.2015 N 307/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); с изменениями внесенными постановлениями акимата Павлодарской области от 17.03.2017 № 60/2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 03.05.2019 № 137/2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование сельскохозяйственной продукции
Наименование продуктов глубокой переработки
Нормативы субсидий в пересчете на сырье, тенге/л (тенге/кг)
Молоко
сливочное масло