Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 сәуірдегі "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 202-5/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 наурыздағы № 273-5/34 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 сәуірде № 4409 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 520/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 08.01.2021 № 520/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысымен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларының 10-тармағына сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железинка аудандық мәслихатының (V сайланған XXVII (кезекті) сессиясы) 2014 жылғы 25 сәуірдегі "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3779 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 мамырдағы "Родные просторы" және "Туған өлке" газеттерінің № 19 сандарында жарияланған) № 202-5/27 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
он үшінші абзацтағы "69 АЕК" деген сандар мен сөздер "150000 (жүз елу мың) теңге" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне теңестірілген адамдарға, сондай-ақ жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша соғыс қатысушыларына теңестірілген адамдардың басқа санаттарына, 10 АЕК мөлшерінде";
он бесінші абзацтағы "1,8" деген сандар "5" деген санмен ауыстырылсын;
он алтыншы, он жетінші, он сегізінші және он тоғызыншы абзацтар алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железинка аудандық мәслихатының бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Т. Сагандыков
Аудандық мәслихаттың хатшысы В. Крутиков
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар облысы әкімінің
міндетін атқарушы Д. Тұрғанов

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 25 апреля 2014 года № 202-5/27 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 11 марта 2015 года № 273-5/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 07 апреля 2015 года № 4409. Утратило силу решением Железинского районного маслихата Павлодарской области от 8 января 2021 года № 520/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Железинского районного маслихата Павлодарской области от 08.01.2021 № 520/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата (XXVII очередная сессия, V созыв) от 25 апреля 2014 года № 202-5/27 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3779, опубликованное в газетах "Родные просторы" и "Туған өлке" от 7 мая 2014 года), следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в абзаце тринадцатом цифры и слова "69 МРП" заменить цифрами и словами "150000 (сто пятьдесят тысяч) тенге";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ, а также другим категориям лиц, приравненным по льготам и гарантиям к участникам войны, в размере 10 МРП";
в абзаце пятнадцатом цифры "1,8" заменить цифрой "5";
абзацы шестнадцатый, семнадцатый, восемнадцатый и девятнадцатый исключить.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета Железинского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Т. Сагандыков
Секретарь районного маслихата В. Крутиков
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности Акима
Павлодарской области Д. Турганов

2015 жылғы "12" наурыз

"12" марта 2015 год