Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы "Железинка ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 176-5/25 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 маусымдағы № 299-5/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 шілдеде № 4583 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 тамыздағы № 246/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 13.08.2018 № 246/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы "Железинка ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 176-5/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2015 жылғы 31 наурызда № 3746 болып тіркелген, аудандық "Родные просторы" және "Туған өлке" газеттерінің 2014 жылғы 5 сәуірдегі № 14 сандарында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Железинка ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
11-тармақтың 1) тармақшасының үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"осы Қағидалардың 9-тармағының 10) тармақшасының жетыншы абзацында көрсетілген санаттарға жеке шаруашылығын дамытуға 58 айлық есептік көрсеткіш, жем-шөп сатып алуға 29 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде (ауыл шаруашылық жануарларын сатып алу фактісі бойынша) уәкілетті органға осы Қағидалардың 15-тармағында көрсетілген құжаттар қоса берілген өтініштің негізінде".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменения в решение Железинского районного маслихата от 5 марта 2014 года № 176-5/25 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Железинского района"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 18 июня 2015 года № 299-5/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 июля 2015 года № 4583. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 13 августа 2018 года № 246/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 13.08.2018 № 246/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 5 марта 2014 года № 176-5/25 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Железинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 марта 2014 года за № 3746, опубликованное в районных газетах "Родные просторы", "Туған өлке" от 5 апреля 2014 года № 14) следующее изменение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Железинском районе, утвержденных указанным решением:
абзац третий подпункта 1) пункта 11 изложить в следующей редакции:
"для категории, указанной в абзаце седьмом подпункта 10) пункта 9 настоящих Правил на развитие личного подворья в размере 58 месячных расчетных показателей, на приобретение кормов 29 месячных расчетных показателей (по факту приобретения сельскохозяйственных животных) на основании заявления в уполномоченный орган с приложением документов, указанных в пункте 15 настоящих Правил".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета Железинского районного маслихата.

3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы О. Джумалинов
Аудандық мәслихаттың хатшысы В. Крутиков

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата О. Джумалинов
Секретарь районного маслихата В. Крутиков