Железин ауданы бойынша 2016 жылға арналған нысаналы топтардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 389/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қаңтарда № 4894 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы N 87/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 16.05.2016 N 87/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабы 2-тармағына сәйкес, Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Железин ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың 2016 жылға арналған қосымша тізбесі белгіленсін:
1) он екі ай және одан артық жұмыс істемейтін тұлғалар;
2) дәрiгерлiк-консультативтік комиссиясының анықтамалары бойынша еңбекке шектеуі бар тұлғалар;
3) еңбек өтілі жоқ, жасы жиырма тоғыз жастан асқан тұлғалар;
4) жасы елу жастан асқан тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Абушахманов

Об установлении дополнительного перечня целевых групп по Железинскому району на 2016 год
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 28 декабря 2015 года № 389/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 января 2016 года № 4894. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 16 мая 2016 года № 87/5 (вводится в действие со дня его подписания)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 16.05.2016 № 87/5 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающих на территории Железинского района на 2016 год:
1) лица, не работающие двенадцать и более месяцев;
2) лица, имеющие ограничения в труде по справкам врачебно-консультативной комиссии;
3) лица старше двадцати девяти лет, не имеющие трудового стажа;
4) лица старше пятидесяти лет.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Абушахманов