Май аудандық мәслихатының (V сайланған XXXIV сессиясы) 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 9/34 "Жекелеген санаттағы алушыларға атаулы күндерге және мерекелік күндерге әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 ақпандағы № 1/46 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 наурызда № 4378 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 2/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 10.03.2021 № 2/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысымен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларының 10-тармағына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған XXXIV сессиясы) 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 9/34 "Жекелеген санаттағы алушыларға атаулы күндерге және мерекелік күндерге әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3783 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2014 жылдың 1 мамырында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
бесінші абзацтағы "69 АЕК" деген сандар мен сөздер "150000 (жүз елу мың) теңге" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
жетінші, он бірінші, он екінші абзацтардағы "1,8" деген сандар "10" деген сандармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "14" деген сандар "10" деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "3,5" деген сандар "10" деген сандармен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "1,8" деген сандар "5" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономиқалық даму және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Нұров
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар облысы әкімінің
міндетін атқарушы Д. Тұрғанов
2015 жылғы 03 наурыз

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата (XXXIV сессия, V созыва) от 29 апреля 2014 года № 9/34 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 19 февраля 2015 года № 1/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 марта 2015 года № 4378. Утратило силу решением Майского районного маслихата Павлодарской области от 10 марта 2021 года № 2/2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Майского районного маслихата Павлодарской области от 10.03.2021 № 2/2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (XXXIV сессия, V созыва) от 29 апреля 2014 года № 9/34 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3783, опубликованное в районной газете "Шамшырак" от 1 мая 2014 года) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в абзаце пятом цифры и слова "69 МРП" заменить цифрами и словами "150000 (сто пятьдесят тысяч) тенге";
в абзацах седьмом, одиннадцатом, двенадцатом цифры "1,8" заменить цифрами "10";
в абзаце восьмом цифры "14" заменить цифрами "10";
в абзаце девятом цифры "3,5" заменить цифрами "10";
в абзаце тринадцатом цифры "1,8" заменить цифрой "5".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Нуров
Секретарь районного маслихата Г. Арынов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности акима
Павлодарской области Д. Турганов
03 марта 2015 года