2016 жылға Успен ауданы халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 282/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қаңтарда № 4908 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 26 сәуірдегі N 79/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 26.04.2016 N 79/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабы 2-тармағына сәйкес Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Успен ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың 2016 жылға арналған қосымша тізбесі белгіленсін:
1) дәрігерлік–консультативтік комиссия анықтамалары бойынша еңбек етуге шектеуі бар тұлғалар;
2) 50 жастағы және одан үлкен жастағы тұлғалар;
3) жұмыс өтілі және мамандығы жоқ тұлғалар;
4) үш ай және одан артық жұмыс істемеген тұлғалар;
5) бір де жұмыс істейтін адамы жоқ отбасынан жұмыссыз тұлғалар;
6) уақытша және маусымдық жұмыстардың аяқталғанына байланысты жұмыстан босатылған тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау әлеуметтік мәселелерге жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Демеуов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Успенского района на 2016 год
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 31 декабря 2015 года № 282/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 января 2016 года № 4908. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 26 апреля 2016 года N 79/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 26.04.2016 N 79/4.
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год по Успенскому району:
1) лица, имеющие ограничения в труде по справкам врачебно-консультативной комиссии;
2) лица в возрасте 50 лет и старше;
3) лица, не имеющие специальности и стажа работы;
4) лица, не работающие три месяца и более;
5) безработные лица из семей, не имеющих ни одного работающего;
6) лица, уволенные в связи с завершением сроков сезонных и временных работ.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района курирующего социальные вопросы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Демеуов