Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 130/44 "Атаулы күндер мен мереке күндеріне орай алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 ақпандағы № 195/55 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 наурызда № 4382 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 280/83 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 280/83 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 2–3–тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қаулысына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 130/44 "Атаулы күндер мен мереке күндеріне орай алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3776 тіркелген, 2014 жылғы 1 мамырдағы ауданның "Маралды" газетінде, 2014 жылғы 1 мамырдағы ауданның "Трибуна" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
үшінші абзацтағы "69 айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі – АЕК)" сандары мен сөздері "150000 (жүз елу мың) теңге" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "1,8 АЕК" сандары мен сөздері "10 айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі – АЕК) деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын";
алтыншы абзацтағы "1,8" сандары "10" деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "1,8" сандары "10" деген сандармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "14" сандары "10" деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "3,5" сандары "10" деген сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "1,8" сандары "10" деген сандармен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы "3,5" сандары "10" деген сандармен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "1,8" сандары "10" деген сандармен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы "1,8" сандары "5" деген санмен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 28 апреля 2014 года № 130/44 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 24 февраля 2015 года № 195/55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 марта 2015 года № 4382. Утратило силу решением Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 11 декабря 2020 года № 280/83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 11.12.2020 № 280/83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2–3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 28 апреля 2014 года № 130/44 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3776, опубликованное 1 мая 2014 года в районной газете "Маралды", 1 мая 2014 года в районной газете "Трибуна") следующие изменения:
в пункте 1:
в абзаце третьем цифры и слова "69 месячных расчетных показателей (далее – МРП)" заменить цифрами и словами "150000 (сто пятьдесят тысяч) тенге";
в абзаце пятом цифры и буквы "1,8 МРП" заменить цифрами и словами
"10 месячных расчетных показателей (далее – МРП)";
в абзаце шестом цифры "1,8" заменить цифрами "10";
в абзаце седьмом цифры "1,8" заменить цифрами "10";
в абзаце восьмом цифры "14" заменить цифрами "10";
в абзаце девятом цифры "3,5" заменить цифрами "10";
в абзаце одинадцатом цифры "1,8" заменить цифрами "10";
в абзаце двенадцатом цифры "3,5" заменить цифрами "10";
в абзаце тринадцатом цифры "1,8" заменить цифрами "10";
в абзаце четырнадцатом цифры "1,8" заменить цифрой "5".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Ибрагимова
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы Б. Паванов
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар облысы әкімінің
міндетін атқарушы Д. Тұрғанов
2015 жылғы "3" наурыз

2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянные комиссии Щербактинского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Ибрагимова
Исполняющий обязанности секретаря
районного маслихата Б. Паванов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
Акима Павлодарской области Д. Турганов
"3" марта 2015 года