Алматы қаласы әкімдігінің "Қалалық қатынастарындағы жолаушылар мен жүкті тұрақты автомобильмен тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" 2012 жылғы 27 маусымдағы № 2/571 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 3/558 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 қазанда № 1212 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 22 тамыздағы № 3/457 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 22.08.2023 № 3/457 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Қалалық қатынастарындағы жолаушылар мен жүкті тұрақты автомобильмен тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" 2012 жылғы 27 маусымдағы № 2/571 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 941 болып тіркелген, 2012 жылғы 10 шілдеде "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулының кіріспесі келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 26 наурыздағы № 349 бұйрығымен бекітілген Автомобиль көлігімен жолаушылар мен багажды тасымалдау қағидасының 41 тармағына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. "Алматы қаласы Жолаушылар көлігі басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Ю. Ильинге жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, 2015 жылдың 1 қазанынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Алматы қаласының әкімі
Б. Байбек

О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 27 июня 2012 года № 2/571 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях"
Постановление акимата города Алматы от 17 сентября 2015 года N 3/558. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 12 октября 2015 года N 1212. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 22 августа 2023 года № 3/457.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 22.08.2023 № 3/457.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 27 июня 2012 года № 2/571 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 941, опубликовано 10 июля 2012 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующее изменение:
преамбулу вышеуказанного постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", пунктом 41 Правил перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом, утвержденных приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 марта 2015 года № 349, акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта города Алматы" обеспечить официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение настоящего постановления на интернет ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Ю. Ильина.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования, распространяется на отношения, возникшие с 1 октября 2015 года.
Аким города Алматы Б. Байбек