Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін ауылдық округ әкімдігіне кандидаттарға үй-жай ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 6 наурыздағы № 113 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 наурызда N 3150 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы N 264 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 03.06.2015 N 264 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 27 бабының 3 тармағына, 28 бабының 4, 6 тармақтарына, "Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 555 Жарлығымен бекітілген, Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерін қызметке сайлау, өкілеттілігін тоқтату және қызметтен босату Қағидасының 29 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылжар аудандық сайлау комиссиясымен (келісімімен) бірлесе 1 қосымшаға сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы аумағында ауылдық округ әкімдігіне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықталсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы аумағында ауылдық округ әкімдігіне барлық кандидаттардың таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін 2 қосымшаға сәйкес шарт негізінде үй-жайлар ұсынылсын.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы аумағында ауылдық округтер әкімдеріне кандидаттардың таңдаушыларымен кездесу үшін үй-жай беру және үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындарды анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 520 қаулысының (2014 жылғы 4 қарашадағы № 2974 нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 4 қарашадағы № 45 (5496) "Маяк" газетінде, 2014 жылғы 7 қарашадағы № 45 (593) "Қызылжар" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің аппарат басшысы Ж.Х. Ақылбековаға жүктелсін.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 6 марта 2015 года № 113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 марта 2015 года № 3150. Утратило силу постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 3 июня 2015 года N 264
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 03.06.2015 N 264 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 "О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа", акимат Кызылжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Определить совместно с Кызылжарской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч с выборщиками всех кандидатов в акимы сельских округов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 30 октября 2014 года № 520 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2974 от 4 ноября 2014 года, опубликовано в газете "Маяк" от 7 ноября 2014 года за № 45 (5496), в газете "Қызылжар" от 7 ноября 2014 года № 45 (593)).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области Акылбекову Ж.Х.

5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 16 наурыздан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданының әкімі
Б. Жұмабеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
2015 жылғы 06 наурыз
Н.Қ. Сұлтанғазин
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 наурыздағы № 113 қаулысына 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында ауылдық округ әкімдігіне барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындар
№ р/с
Ауылдық округ атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындар
1
Архангельск ауылдық округі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Архангельск ауылының орталық аумағындағы ақпараттық стенд
2
Куйбышев ауылдық округі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Боголюбово ауылы, "Куйбышев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы ақпараттық стенд
3
Петерфельд ауылдық округі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Петерфельд ауылы, "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің "Қызылжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Петерфельд орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы ақпараттық стенд
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 наурыздағы № 113 қаулысына 2 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында ауылдық округ әкімдігіне барлық кандидаттардың таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін ұсынылған үй-жайлар
№ р/с
Ауылдық округ атауы
Кездесулер өткізу орны
1
Архангельск ауылдық округі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Архангельск ауылы, "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің "Қызылжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Архангелка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
2
Куйбышев ауылдық округі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Боголюбово ауылы, "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің "Қызылжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Боголюбово орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
3
Петерфельд ауылдық округі
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Петерфельд ауылы, "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің "Қызылжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Петерфельд орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 16 марта 2015 года.
Аким
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
Б. Жумабеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Кызылжарской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
06 марта 2015 года
Султангазин Н.К.
Приложение 1 к постановлению акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 06 марта 2015 года №113
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельского округа
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Архангельский сельский округ
Информационный стенд на территории центральной площади села Архангельское Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
2
Куйбышевский сельский округ
Информационный стенд на территории, прилегающий к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Куйбышевского сельского округа", село Боголюбово Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
3
Петерфельдский сельский округ
Информационный стенд на территории прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Петерфельдская средняя школа" государственного учреждения "Кызылжарский районный отдел образования" акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области", село Петерфельд Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Приложение 2 к постановлению акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 06 марта 2015 года № 113
Помещения для проведения встреч с выборщиками всех кандидатов в акимы сельских округов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование сельского округа
Место проведения встреч
1
Архангельский сельский округ
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Архангельская средняя школа" государственного учреждения "Кызылжарский районный отдел образования" акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области", село Архангельское Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
2
Куйбышевский сельский округ
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Боголюбовская средняя школа" государственного учреждения "Кызылжарский районный отдел образования" акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области", село Боголюбово Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
3
Петерфельдский сельский округ
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Петерфельдская средняя школа" государственного учреждения "Кызылжарский районный отдел образования" акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области", село Петерфельд Кызылжарского района Северо-Казахстанской области