"Жер салығының базалық ставкасын бекіту туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 16-13 с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 шілдедегі № 6-33 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 тамызда N 3336 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 3-25 с шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 16.04.2018 № 3-25 с (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің (бұдан әрі - Кодекс) 387 бабының 1-1 тармағына, 444 бабының 1 тармағына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жер салығының базалық ставкасын бекіту туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 16-13 с шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 21 мамырдағы № 13-13-104 тіркелген, 2009 жылғы 1 маусымдағы "Шұғыла" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың екінші абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"Кодекстің 378, 444-баптарымен белгіленген жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын, сәйкесінше:
Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге базалық салық мөлшерлемелері;
Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған ХХХІІІ сессия
төрағасы
Т. Кожанов
Уәлиханов аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Кәдіров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша Мемлекеттік
кірістер Департаментінің
Уәлиханов ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер
басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекеме
басшысы
2015 жылғы 30 маусым
Ш. Альмурзин

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 16-13 с "Об утверждении базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 2 июля 2015 года № 6-33с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 августа 2015 года № 3336. Утратило силу решением Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2018 года № 3-25 с
Сноска. Утратило силу решением Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 16.04.2018 № 3-25 с (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (далее – Кодекс) и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 16-13 с "Об утверждении базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-13-104 от 21 мая 2009 года, опубликовано 1 июня 2010 года в газете "Шұғыла") следующие изменения:
абзац второй пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Повысить в десять раз базовые ставки земельного налога и единого земельного налога, установленные статьями 378, 444 Кодекса соответственно:
базовые налоговые ставки на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения;
ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
ХХХІІІ сессии Vсозыва
Т. Кожанов
Секретарь Уалихановского
районного маслихата
Б. Кадиров
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление Государственных
доходов по Уалихановскому
району Департамента
Государственных доходов
Северо-Казахстанской области
Комитета Государственных
доходов
Министерства Финансов
Республики Казахстан"
30 июня 2015 года
Ш. Альмурзин