Шал ақын ауданы бойынша жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2015 жылғы 1 маусымдағы № 39/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 1 шілдеде N 3291 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 23/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 30.03.2018 № 23/2 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386 бабы 5 тармағына, 387 бабы 1 тармағына, 444 бабы 1 тармағына сәйкес Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 23.02.2016 N 46/6 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) (бұдан әрі - Кодекс) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 379, 381, 383 баптарымен бекітілген жер салығының базалық төлемақылары 50 пайызға жоғарылатылсын.
Осы бөлімнің қағидасы Кодекстің 386 бабында көрсетілген жер телімдеріне қолданылмайды.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 23.02.2016 N 46/6 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 378, 444-баптарымен белгіленген жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын, соған сәйкес:
1) ауыл шаруашылығы мақсатындағы Қазақстан Республикасының жер заңына сәйкес қолданылмайтын жерлерге базалық салық мөлшерлемелері;
2) ауыл шаруашылығы мақсатындағы Қазақстан Республикасының жер заңына сәйкес қолданылмайтын жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
ХХХIХ сессиясының төрағасы
Е.Кузичева
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
хатшысы
Н. Дятлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
Департаментінің Шал ақын
ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер
басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
2015 жылғы 1 маусым
Н.С.Ахметқалиев

О корректировке базовых ставок земельного налога и единого земельного налога по району Шал акына
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 1 июня 2015 года № 39/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 июля 2015 года № 3291. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 30 марта 2018 года № 23/2
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо- Казахстанской области от 30.03.2018 № 23/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктам 1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), маслихат района Шал акына РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 23.02.2016 N 46/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Повысить на 50 процентов базовые ставки земельного налога, установленные статьями 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (далее Кодекс).
Положение настоящего пункта не распространяются на земельные участки, указанные в статье 386 Кодекса.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 23.02.2016 N 46/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Повысить в десять раз базовые ставки земельного налога и единого земельного налога, установленные статьями 378, 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) соответственно:
1) базовые налоговые ставки на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения;
2) ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХХІХ сессии
маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Е.Кузичева
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Н.Дятлов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление
Государственных доходов
по району Шал акына
Департамента
Государственных доходов
Северо-Казахстанской области
Комитета
Государственных доходов
Министерства Финансов
Республики Казахстан"
01 июня 2015 года
Ахметкалиев Н.С.