Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Қызылқоға ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 қарашадағы № ХХХV-5 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 желтоқсанда № 3388 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 ақпандағы № XXXVIII-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 26.01.2016 № XXXVIII-3 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Салық кодексінің 387-бабы 1-1-тармағына, 444-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңының 6-бабына сәйкес, аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Қызылқоға ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері және жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, құқық қорғау және депутаттық этика мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Қ. Қоданов) жүктелсін.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы:
Т. Бейсқали

О повышении ставок единого земельного налога и ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Кызылкогинском районе
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 18 ноября 2015 года № ХХХV-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 09 декабря 2015 года № 3388. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 26 февраля 2016 года № XXXVIII-3
Сноска. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 26.02.2016 № XXXVIII-3.
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
Повысить ставки единого земельного налога и ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Кызылкогинском районе.
Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию (председатель К.Коданов) районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, правовой защите и депутатской этике.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
Т. Бейскали