Мақат ауданының коммуналдық меншігіндегі мүлкін жекешелендіру туралы
Атырау облысы Мақат аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 09 сәуірдегі № 91 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 сәуірде № 3173 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 10.11.2015 № 236 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18 бабына және "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Аудандық коммуналдық меншіктегі мүлік осы қаулының қосымшасына сәйкес жекешелендірілсін.
"Мақат аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны іске асыру бойынша қажетті шараларды қабылдасын.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Мүсеповке жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Умаров
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы "09" сәуірдегі № 91 қаулысына қосымша
Жекешелендірілуге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктің тізбесі
Мүліктің атауы
Шығарылған (салынған) жылы
Теңгерім ұстаушы
1

О приватизации имущества коммунальной собственности Макатского района
Постановление акимата Макатского района Атырауской области от 09 апреля 2015 года № 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 апреля 2015 года № 3173
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Макатского района Атырауской области от 10.11.2015 № 236 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Приватизировать имущество районной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
Государственному учреждению "Макатский районный отдел экономики и финансов" в установленном законодательством порядке принять необходимые меры по реализации настоящего постановления.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж. Мусепова.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Умаров
Приложение к постановлению акимата района от "09" апреля № 91
Перечень
имущества районной коммунальной собственности подлежащих приватизации
Наименование имущества
Год выпуска (постройки)
Балансодержатель
1

ГАЗ-3102-121 автокөлігі, тіркеу нөмірі 989 АВ 06
2007
"Мақат аудандық құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі

Автомобиль ГАЗ-3102-121 регистрационный номер 989 АВ 06
2007
Государственное учреждение "Отдел строительства Макатского района"