Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 29 мамырдағы № 271 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 маусымда № 3224 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 2) тармақшасына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О приватизации имуществ районной коммунальной собственности
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 29 мая 2015 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 июня 2015 года № 3224
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктер осы қаулының қосымшасына сәйкес жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Бектемировке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Баракатов
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы "29" мамырдағы № 271 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі
Мүліктің атауы
Шығарылған жылы
Баланс ұстаушысы
1

1. Приватизировать имущества районной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бектемирова Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Баракатов
Приложение к постановлению акимата района от "29 " мая 2015 года № 271
Перечень
имуществ районной коммунальной собственности подлежащих приватизации
Наименование имущества
Год выпуска
Балансодержатель
1

Газ 3302-14 автокөлігі тіркеу нөмірі Е 940 ВР
2006
"Құрманғазы аудандық құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
Газ 3102-311 автокөлігі тіркеу нөмірі Е 921 ВР
2003
"Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
3
Ваз 21213 автокөлігі тіркеу нөмірі Е 951 ВР
2001
"Атырау облысы Құрманғазы аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
4
Газ 3307 Ко-503в автокөлігі тіркеу нөмірі Е 649 AY
2000
"Тұрмыстық қызмет" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
5
Мусоровоз Ко 440-7 автокөлігі тіркеу нөмірі Е 950 ВР
2004
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Ганюшкин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
Вакуум Ко-505а автокөлігі тіркеу нөмірі Е 951 АХ
2004
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Ганюшкин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7
Комбинир Ко 829а автокөлігі тіркеу нөмірі Е949АХ
2004
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Ганюшкин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Автомобиль Газ 3302-14 регистрационный номер Е 940 ВР
2006
Государственное учреждение "Отдел строительства Курмангазинского района"
2
Автомобиль Газ 3102-311 регистрационный номер Е 921 ВР
2003
Государственное учреждение "Курмангазинский районный отдел образования Атырауской области"
3
Автомобиль Ваз 21213 регистрационный номер Е 951 ВР
2001
Государственное учреждение "Отдел ветеринарии Курмангазинского района Атырауской области"
4
Автомобиль Газ 3307 Ко-503в регистрационный номер Е 649 AY
2000
Государственное коммунальное предприятие "Тұрмыстық қызмет"
5
Автомобиль Мусоровоз Ко 440-7 регистрационный номер Е 950 АХ
2004
Государственное учреждение "Аппарат акима Ганюшкинского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
6
Автомобиль Вакуум Ко-505а регистрационный номер Е 951 АХ
2004
Государственное учреждение "Аппарат акима Ганюшкинского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
7
Автомобиль Комбинир Ко 829а регистрационный номер Е 949 АХ
2004
Государственное учреждение "Аппарат акима Ганюшкинского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"