Құрманғазы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 04 қарашадағы № 460-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қарашада № 3346 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 220-VІI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 23.12.2022 № 220-VІI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 19.12.2019 № 474-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 2) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 493 қаулысы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Құрманғазы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері бекітілсін.

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Курмангазинскому району
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 04 ноября 2015 года № 460-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 ноября 2015 года № 3346. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 23 декабря 2022 года № 220-VІI
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 23.12.2022 № 220-VІI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Наименование решения - в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 19.12.2019 № 474-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года и на основании постановления районного акимата от 28 октября 2015 года № 493 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Курмангазинскому району согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Б. Жүгінісов) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХХХІІ сессиясының төрағасы
А. Габбасов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Сұлтанияев

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Б. Жугинисов) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХХХІІ
сессии районного маслихата
А. Габбасов
Секретарь
районного маслихата
Р. Султанияев