"Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Кентау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 мамырдағы № 175 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 106 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 мамырда № 3176 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласының әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 9 маусымдағы № 145 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласының әкiмдiгiнiң 09.06.2016 № 145 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кентау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 мамырдағы № 175 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2662 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 мамырда "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Ә.Мақұлбаев
Кентау қаласы әкiмдiгiнiң
2015 жылғы 16 сәуірдегі № 106
қаулысына 1 қосымша
Кентау қаласы әкiмдiгiнiң
2014 жылғы 5 мамырдағы № 175
қаулысына 1 қосымша
Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Қала атауы
Мектепке дейiнгi мекемелердегi орын саны
Оның iшiнде
республикалық бюджет есебiнен
жергiлiктi бюджет есебiнен
1
Кентау қаласы

О внесении изменения в постановление акимата города Кентау от 5 мая 2014 года № 175 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы"
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 16 апреля 2015 года № 106. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 мая 2015 года № 3176. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 9 июня 2016 года № 145
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 09.06.2016 № 145
В соответствии с пукта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кентау от 5 мая 2014 года № 175 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2662, опубликовано 24 мая 2014 года в газете "Кентау") следующее изменение:
преамбулу изложить в следущей редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
приложения 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истичении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау А. Макулбаев
Приложение 1 к
постановлению акимата города
Кентау от 16 апреля 2015 года
№ 106
Приложение 1 к
постановлению акимата города
Кентау от 5 мая 2014 года
№ 175
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Наименование города
Количество мест в дошкольных организациях
Из них
за счет средств республиканского бюджета
за счет средств местного бюджета
1
города Кентау