"Отырар ауданы әкімдігінің "Отырар ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Отырар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 696 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 мамырдағы № 200 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 маусымда № 3204 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 178 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 31.05.2016 № 178 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-бабының 1-тармағының 2-1) тармақшасына сәйкес, Отырар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Отырар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 696 "Отырар ауданы әкімдігінің "Отырар ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2950 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда "Отырар алқабы" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Отырар ауданы әкімдігінің "Отырар ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережеде 16-тармақтың 27) тармақшасы алып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Жунисовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Полатов

О внесении изменения в постановление акимата Отырарского района от 5 декабря 2014 года № 696 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Отырарского района" акимата Отырарского района"
Постановление акимата Отырарского района Южно-Казахстанской области от 29 мая 2015 года № 200. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 июня 2015 года № 3204. Утратило силу постановлением акимата Отырарского района Южно-Казахстанской области от 31 мая 2016 года № 178
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Отырарского района Южно-Казахстанской области от 31.05.2016 № 178.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2-1) пункта 1 статьи 43 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Отырарского района от 5 декабря 2014 года № 696 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Отырарского района" акимата Отырарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2950, опубликовано 15 января 2015 года в газете "Отырар алкабы") следующее изменение:
в Положении о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Отырарского района" акимата Отырарского района, утвержденного указанным постановлением подпункт 27) пункта 16 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Жунисова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С.Полатов