"Төлеби аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Төлеби аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 28/135-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 40/192-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 сәуірде № 3125 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 маусымдағы № 5/22-VI шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 24.06.2016 № 5/22-VI шешiмiмен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 10 бабының 2 тармағына және Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінің 2015 жылғы 26 ақпандағы шығыс № 2-26-3/613 санды хатына сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 28/135-V "Төлеби аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2582 тіркелген, 2014 жылғы 5 сәуірдегі "Ленгер жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Төлеби аудандық мәслихатының регламентінде:
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Аудандық мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төлеби аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ж.Нышанов
Төлеби аудандық
мәслихаттың хатшысы
Ә.Шыңғысбаев

О внесении изменения в решение Толебийского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 28/135-V "Об утверждении регламента Толебийского районного маслихата"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 40/192-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 апреля 2015 года № 3125. Утратило силу решением Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 июня 2016 года № 5/22-VI
Сноска. Утратило силу решением Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24.06.2016 № 5/22-VI.
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и письма Департамента юстиции Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 2-26-3/613, Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 28/135-V "Об утверждении регламента Толебийского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2582, опубликовано 05 апреля 2014 года в газете "Ленгер жаршысы") следующее изменение:
в регламенте Толебийского районного маслихата, утвержденного указанным решением:
в пункт 7:
внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Ж.Нышанов
Секретарь районного
маслихата
А.Шынгысбаев