Семей қаласы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығару және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 38/211-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 сәуірде № 3862 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 29 мамырдағы № 38/265-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 29.05.2019 № 38/265-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту.Тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 05.10.2016 № 6/49-VI шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 2) тармақшасына сәйкес Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған Семей қаласы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығару және көмуге арналған тарифтер бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 05.10.2016 № 6/49-VI шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж. Рахымғалиев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы Б. Ақжалов
Семей қалалық мәслихатының
2015 жылғы 18 наурыздағы
№ 38/210-V шешімімен бекітілді
Семей қаласы бойынша қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығару және көмуге арналған тарифтер
Ескерту. Тарифтер жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 05.10.2016 № 6/49-VI шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Нысан
Есептік бірлік
Қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығару және көму қызметтерінің тарифі, теңге
Жайлы үйлерден қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, шығару және көмуге арналған тариф
1 тұрғын айына

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Семей
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2015 года № 38/211-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 апреля 2015 года № 3862. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 мая 2019 года № 38/265-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29.05.2019 № 38/265-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок - в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 05.10.2016 № 6/49-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Семей.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 05.10.2016 № 6/49-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
сессии городского маслихата Ж. Рахимгалиев
Секретарь
городского маслихата Б. Акжалов
Утверждены
решением маслихата
города Семей от 18 марта
2015 года № 38/211-V
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Семей
Сноска. Тарифы - в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 05.10.2016 № 6/49-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Объект
Расчетная единица
Тариф, услуг по сбору, вывозу и захоронению твердых бытовых отходов, тенге
1
Тариф на вывоз, сбор и захоронение твердых бытовых отходов с благоустроенного домовладения
1 житель в месяц