Күршім ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 жылға Күршім ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" № 3549 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы N 150 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 мамырда N 3969 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 тамыздағы № 254 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 26.08.2016 № 254 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күршім ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 жылға Күршім ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" № 3549 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылы 16 қаңтарда № 3634 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қаңтардағы аудандық "Рауан", "Заря" газеттерінің № 9 санында жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
Қаулының 1 тармағы мынадай мазмұндағы 23, 24 тармақшаларымен толықтырылсын:
"23) өнімсіз еңбекпен айналысқан өзін - өзі қамтыған халық;
24) жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар".
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әзімбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім
ауданының әкімі А. Сеитов

О внесении дополнений в постановление акимата Курчумского района от 26 декабря 2014 года № 3549 "Об определении целевых групп населения проживаюших на территории Курчумского района на 2015 год"
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 12 мая 2015 года № 150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 мая 2015 года № 3969. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 26 августа 2016 года № 254
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 26.08.2016 № 254.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внесети в постановление акимата Курчумского района от 26 декабря 2014 года № 3549 "Об определении целевых групп населения проживаюших на территории Курчумского района на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3634 от 16 января 2015 года, опубликовано в районной газете "Рауан", "Заря" за номером № 9 от 30 января 2015 года) следующие дополнения:
Пункт 1 постановления дополнить подпунктами 23, 24 следующего содержания:
"23) непродуктивно самозанятое население;
24) молодежь до двадцати девяти лет".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Азимбаева К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Курчумского района А. Сеитов