Жәнтікей ауылындағы атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Ырғызбай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 13 ақпандағы № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 наурызда № 3728 болып тіркелді
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Ырғызбай ауылдық округі әкімінің 14.12.2015 № 10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4 тармағын, Қазақстан Республикасындағы "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 35 бабының 2 тармағын, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссияның 2014 жылғы 03 қыркүйегіндегі қорытындысын басшылыққа алып ШЕШЕМІН:
1.Ырғызбай ауылдық округі Жәнтікей ауылындағы көшелерге төмендегі атаулар берілсін.
1. Бірінші көшеге – Тәуелсіздік көшесі
2. Екінші көшеге – Бияхмет Сәрсенов атындағы көшесі
3. Үшінші көшеге – Ынтымақ көшесі
4. Төртінші көшеге – Бейбітшілік көшесі
5. Бесінші көшеге – Қазақстан көшесі
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Ауылдық округ әкімі А.Иманғалиева

О присвоении наименований безымянным улицам в селе Жантикей
Решение акима Ыргызбайского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 13 февраля 2015 года N 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 марта 2015 года N 3728
Сноска. Заголовок в редакции решения акима Ыргызбайского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 14.12.2015 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением ономастической комиссии Восточно Казахстанской области от 3 сентября 2014 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам села Жантикей Ыргызбайского сельского округа следующие названия.
1. Первой улице – улица Тәуелсіздік
2. Второй улице – улица имени Бияхмета Сарсенова
3. Третьей улице – улица Ынтымақ
4. Четвертой улице – улица Бейбітшілік
5. Пятой улице – улица Қазақстан
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А.Имангалиева