Дене шынықтыру және спорт саласындағы кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 169 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 27 шілдеде № 14000 болып тіркелді.
"Дене шынықтыру және спорт туралы" 2014 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 25) және 29) тармақшаларына, сондай-ақ "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін дене шынықтыру және спорт саласындағы бұйрықтардың тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті (Е.Б. Қанағатов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде төлнұсқасына толық сәйкес келетін оның графикалық форматтағы көшірмелерін "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялау үшін жолдауды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы бұйрыққа қол қоюға уәкілетті тұлғаның электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған электронды және қағаз түріндегі көшірмелерін ресми жариялау үшін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізіліміне енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
4) осы бұйрық ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күн ішінде осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрі
А. Мұхамедиұлы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар министрі
___________ Д. Абаев

О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы в сфере физической культуры и спорта
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 июня 2016 года № 169. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июля 2016 года № 14000.
В соответствии с подпунктами 25) и 29) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте", а также подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить перечень приказов в сфере физической культуры и спорта, в которые вносятся изменения и дополнения, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан (Канагатов Е.Б.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копий в графическом формате в полном соответствии с подлинником для официального опубликования в информационно-правовой системе "Әділет";
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" копий настоящего приказа в бумажном и электронном виде, заверенные электронной цифровой подписью лица, уполномоченного подписывать настоящий приказ, для официального опубликования, включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан, Государственный реестр нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа после официального опубликования в течение десяти календарных дней на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
А. Мухамедиулы
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
__________ Д. Абаев

2016 жылғы 21 маусым
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
___________ Қ. Бишімбаев
2016 жылғы " " _________
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2016 жылғы 17 маусымдағы
№ 169 бұйрығына
қосымша
Өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін дене шынықтыру және
спорт саласындағы бұйрықтардың тізбесі
1. "Спорттық атақтар, разрядтар және біліктілік санаттарын беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі төрағасының 2014 жылғы 29 шілдедегі № 300 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9675 болып тіркелген, 2014 жылғы 3 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Спорттық атақтар, разрядтар және біліктілік санаттарын беру қағидаларында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. "Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген спорт шебері", "Қазақстан Республикасының халықаралық дәрежедегі спорт шебері", "Қазақстан Республикасының спорт шебері" және "Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген жаттықтырушысы" спорттық атақтарын Қазақстан Республикасының азаматтарына облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергілікті атқарушы органының, спорт түрлері бойынша аккредиттелген республикалық және (немесе) өңірлік спорт федерациялардың ұсынымы бойынша дене шынықтыру және спорт саласындағы уәкілетті орган (бұдан әрі – уәкілетті орган) береді.";
16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"16. Төрешілер санатынан басқа берілген санаттың қолданыс мерзімі аяқталған соң, жұмыскер оны растауы тиіс.
Расталмаған жағдайда, санат автоматты түрде бір деңгейге төмендейді.";
24 және 25-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"24. Спорттық атақтарды, разрядтарды және біліктілік санаттарды беру мәселелерін қарау үшін спорттық атақтарды, разрядтарды және біліктілік санаттарды беру жөніндегі уәкілетті органда құжаттардың келіп түсуіне қарай Спорттық атақтарды, разрядтарды және біліктілік санаттарды беру жөніндегі комиссия (бұдан әрі – комиссия) құрылады.
25. Комиссия мүшелерінің жалпы саны тақ санды, кемінде бес адамды құрауы тиіс.
Комиссия мүшелері уәкілетті органның өкілдері, ведомстволық бағыныстағы ұйымдардың басшылары болып табылады. Комиссия Төраға-мүшесі, хатшысы уәкілетті органның қызметкерлері ішінен айқындалады.
Комиссия хатшысы құжаттарды дайындауды және хаттамаларды рәсімдеуді жүзеге асырады. Комиссияның хатшысы комиссия мүшесі болып табылмайды және комиссия шешім қабылданған кезде дауыс беруге құқығы жоқ.";

21 июня 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
__________ К. Бишимбаев
июня 2016 года
Приложение
к приказу Министра культуры и
спорта Республики Казахстан
от 17 июня 2016 года № 169
Перечень приказов в сфере физической культуры и спорта,
в которые вносятся изменения и дополнения
1. В приказ председателя Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры от 29 июля 2014 года № 300 "Об утверждении Правил присвоения спортивных званий, разрядов и квалификационных категорий" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9675, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" от 3 сентября 2014 года) внести следующие изменения:
в Правилах присвоения спортивных званий, разрядов и квалификационных категорий, утвержденных указанным приказом:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Спортивные звания "Заслуженный мастер спорта Республики Казахстан", "мастер спорта международного класса Республики Казахстан", "мастер спорта Республики Казахстан", "Заслуженный тренер Республики Казахстан" присваиваются гражданам Республики Казахстан уполномоченным органом в области физической культуры и спорта (далее – уполномоченный орган) по представлению местного исполнительного органа области (города республиканского значения, столицы), аккредитованных республиканских и региональных спортивных федераций по видам спорта.";
пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. По истечении срока действия присвоенной категории кроме судейской категории, работнику необходимо ее подтвердить.
В случаях неподтверждения, категория автоматически понижается на один уровень.";
пункты 24 и 25 изложить в следующей редакции:
"24. Для рассмотрения вопросов присвоения спортивных званий, разрядов и квалификационных категорий уполномоченный орган создает комиссию по присвоению спортивных званий, разрядов и квалификационных категорий (далее – комиссия), которая созывается по мере поступления документов.
25. Общее количество членов комиссии составляет нечетное число, не менее пяти человек.
Членами комиссии являются представители уполномоченного органа, руководители подведомственных организаций уполномоченного органа. Председатель-член и секретарь комиссии определяются из числа представителей уполномоченного органа.
Секретарь комиссии осуществляет подготовку документов и оформление протоколов. Секретарь комиссии не является членом комиссии и не имеет права голоса при принятии решений комиссией.";

27, 28, 29, 30, 31 және 32-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"27. Комиссияның шешімі комиссияның қатысушы мүшелерінің көп даусымен қабылданады. Дауыстар тең болған жағдайда, төрағалық етушінің дауысы шешуші болып табылады.
Комиссияның қандай да бір мүшесі болмаған жағдайда комиссия отырысының хаттамасында оның қатыспаған себебі көрсетіледі. Комиссияның қатыспаған мүшелерін ауыстыруға жол берілмейді.
28. Комиссияның шешімі хаттамамен ресімделеді. Хаттамаға комиссия мүшелері қол қояды.
29. Комиссияның отырысында комиссия ұсынылған құжаттарды қарайды және спортшылар мен жаттықтырушыларға спорттық атақтарды, разрядтарды және жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушы-спортшыларға және спорт төрешілеріне біліктілік санаттарын беруді немесе спортшылар мен жаттықтырушыларға спорттық атақтарды, разрядтарды және жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушы-спортшыларға және спорт төрешілеріне біліктілік санаттарын беруден бас тартуды ұсынады.
30. Спорттық атақтарды, разрядтарды және біліктілік санаттарын беруден бас тартуға мыналар негіздеме болып табылады:
1) Осы Қағидалардың 9, 20, 21, 22, 23-тармақтарында көзделген құжаттардың және (немесе) оларда қамтылған деректердің (мәліметтердің) анық еместігін анықтау;
2) спортшының, жаттықтырушының, әдіскердің, нұсқаушы-спортшының немесе спорт төрешісінің және (немесе) қажетті ұсынылған деректердің және мәліметтердің осы Қағидалар талаптарына және (немесе) Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9902 болып тіркелген Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің міндетін атқарушының 2014 жылғы 28 қазандағы № 56 бұйрығымен бекітілген Спорттық атақтарды, разрядтарды және біліктілік санаттарын беру нормалары мен талаптарына сәйкес келмеуі;
3) спортшыға, жаттықтырушыға, әдіскерге, нұсқаушы-спортшыға және спорт төрешісіне қатысты оның қызметіне немесе жекелеген қызмет түрлеріне тыйым салу туралы соттың заңды күшіне енген шешімінің (үкімінің) болуы;
4) спортшыға, жаттықтырушыға, әдіскерге, нұсқаушы-спортшыға немесе спорт төрешісіне қатысты соттың заңды күшіне енген шешімінің болуы, оның негізінде спортшыға, жаттықтырушыға, әдіскерге, нұсқаушы-спортшыға және спорт төрешіге спорттық атақты, разрядты және біліктілік санатты алуға байланысты арнаулы құқығынан айырылу.
31. Спортшы немесе жаттықтырушы спорттық атақты, разрядты және біліктілік санатты беруден бас тарту себептерін жойған жағдайда, спортшының немесе жаттықтырушының осы Қағидалармен белгіленген тәртіппен қайта жүгіну мүмкіндігі бар.

пункты 27, 28, 29, 30, 31 и 32 изложить в следующей редакции:
"27. Решение комиссии принимается большинством голосов присутствующих членов комиссии. В случае равенства голосов, голос председательствующего является решающим.
В случае отсутствия члена комиссии в протоколе заседания комиссии указывается причина. Замещение отсутствующих членов комиссии не допускается.
28. Решение комиссии оформляется протоколом. Протокол подписывается членами комиссии.
29. Комиссия рассматривает предоставленные документы на заседании комиссии и рекомендует присвоить спортсменам и тренерам спортивные звания, разряды и квалификационные категории тренерам, методистам, инструкторам-спортсменам и спортивным судьям, или отказать в присвоении спортсменам и тренерам спортивных званий, разрядов и квалификационных категорий тренерам, методистам, инструкторам-спортсменам и спортивным судьям.
30. Основаниями для отказа в присвоении спортивных званий, разрядов и квалификационных категорий являются:
1) установление недостоверности документов, предусмотренных пунктами 9, 20, 21, 22, 23 настоящих Правил, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие спортсмена, тренера, методиста, инструктора-спорстмена или спортивного судьи и (или) представленных данных и сведений, требованиям настоящих Правил и (или) Нормам и требованиям для присвоения спортивных званий, разрядов и квалификационных категорий, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 28 октября 2014 года № 56, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9902;
3) в отношении спортсмена, тренера, методиста, инструктора-спорстмена или спортивного судьи имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности;
4) в отношении спортсмена, тренера, методиста, инструктора-спорстмена или спортивного судьи имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого спортсмен, тренер, методист, инструктор-спорстмен или спортивный судья лишен специального права, связанного с получением спортивного звания, разряда и квалификационной категории.
31. В случае устранения спортсменом, тренером, методистом, инструктором-спорстменом или спортивным судьей причин отказа в присвоении спортивного звания, разряда и квалификационной категории, спортсмен, тренер, методист, инструктор-спорстмен или спортивный судья имеет возможность обратиться повторно в порядке, установленном настоящими Правилами.

32. Комиссия шешімінің негізінде уәкілетті орган спорттық атақтарды, разрядтарды және біліктілік санаттарды беруге туралы бұйрық шығарады.".
2. "Спорт федерацияларын аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2014 жылғы 27 қарашадағы № 121 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10095 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Спорт федерацияларын аккредиттеу қағидаларында:
16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"16. Спорт федерациясының жарғысы спорт федерациясы мүшелерінің құқықтары мен міндеттерін, оның ішінде спорт федерациясының басқару органдары қабылдайтын шешімдерді орындау міндетін және қаржы қаражатын бөлу тәртібін көздейді.
Спорт федерациясының жарғысы Қазақстан Республикасының заңнамасына қайшы келмейтін басқа да ережелерді қамтиды.
Қауымдастық (одақ) нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігі нысанында құрылған спорттық федерациядан басқа уәкілетті орган республикалық немесе өңірлік спорт федерациясының мәртебесін растау үшін спорт федерациясын тіркеген Қазақстан Республикасының әділет органынан ақпарат сұратады.";
23-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"23. Спорт федерацияларын аккредиттеуден бас тартуға мыналар негіздеме болып табылады:
1) осы Қағидалардың 13, 14-тармақтарымен көзделген құжаттардың және (немесе) оларда қамтылған деректердің (мәліметтердің) анық еместігін анықтау;
2) осы Қағидалар талаптарына спорт федерациясының және (немесе) онда ұсынылған деректердің және мәліметтердің сәйкес келмеуі;
3) уәкілетті мемлекеттік органның спорт федерациясын аккредиттеу үшін талап етілетін келісімі туралы сұрау салуға берілген теріс жауап;
4) спорт федерациясына қатысты қызметке немесе жекелеген қызмет түрлеріне тыйым салу туралы заңды күшіне енген сот шешімінің (үкімінің) болуы;
5) спорт федерациясына қатысты соттың заңды күшіне енген шешімінің болуы, оның негізінде спорт федерациясының спорт федерациясын аккредиттеуді алуға байланысты арнаулы құқығынан айырылуы.";
мынадай мазмұндағы 24-1-тармақпен толықтырылсын:
"24-1. Спорт федерациясы аккредиттеуден бас тарту себептерін жойған жағдайда, спорт федерациясының осы Қағидаларда белгіленген тәртіппен қайта жүгіну мүмкіндігі бар.";
29-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) қауымдастық (одақ) нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігі нысанында құрылған спорттық федерациядан басқа спорт федерациясы республикалық немесе өңірлік мәртебесін растамаса;".

32. Уполномоченный орган на основании решения комиссии издает приказ о присвоении спортивных званий, разрядов и квалификационных категорий.".
2. В приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 27 ноября 2014 года № 121 "Об утверждении Правил аккредитации спортивных федераций" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10095, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" от 5 февраля 2015 года) внести следующие изменение и дополнение:
в Правилах аккредитации спортивных федераций, утвержденных указанным приказом:
пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. Устав спортивной федерации предусматривает права и обязанности членов спортивной федерации, в том числе обязанность выполнения принимаемых решений органами управления спортивной федерации, порядок распределения финансовых средств.
Устав спортивной федерации содержит и другие положения, не противоречащие законодательству Республики Казахстан.
Для подтверждения правового статуса республиканской или региональной спортивной федерации уполномоченный орган запрашивает информацию от органа юстиции Республики Казахстан, зарегистрировавшего спортивную федерацию, за исключением спортивных федераций, созданных в форме объединения юридических лиц в форме ассоциации (союза).";
пункт 23 изложить в следующей редакции:
"23. Основаниями для отказа в аккредитации спортивной федерации являются:
1) установление недостоверности документов, предусмотренных пунктами 13, 14 настоящих Правил, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие спортивной федерации и (или) представленных данных и сведений, требованиям настоящих Правил;
3) отрицательный ответ уполномоченного государственного органа на запрос о согласовании, который требуется для аккредитации спортивной федерации;
4) в отношении спортивной федерации имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности;
5) в отношении спортивной федерации имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого спортивная федерация лишена специального права, связанного с получением аккредитации спортивной федерации.";
дополнить пунктом 24-1 следующего содержания:
"24-1. В случае устранения спортивной федерацией причин отказа в аккредитации, спортивная федерация имеет возможность обратиться повторно в порядке, установленном настоящими Правилами.";
подпункт 3) пункта 29 изложить в следующей редакции:
"3) неподтверждение республиканского или регионального статуса спортивной федерации, за исключением спортивных федераций, созданных в форме объединения юридических лиц в форме ассоциации (союза);".

3. Күші жойылды – ҚР Мәдениет және спорт министрінің 29.05.2020 № 158 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2016 жылғы 17 маусымдағы
№ 169 бұйрығына
1-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Мәдениет және спорт министрінің 29.05.2020 № 158 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2016 жылғы 17 маусымдағы
№ 169 бұйрығына
2-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Мәдениет және спорт министрінің 29.05.2020 № 158 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2016 жылғы 17 маусымдағы
№ 169 бұйрығына
3-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Мәдениет және спорт министрінің 29.05.2020 № 158 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2016 жылғы 17 маусымдағы
№ 169 бұйрығына
4-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Мәдениет және спорт министрінің 29.05.2020 № 158 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2016 жылғы 17 маусымдағы
№ 169 бұйрығына
5-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Мәдениет және спорт министрінің 29.05.2020 № 158 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

3. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта РК от 29.05.2020 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к приказу Министра культуры и
спорта Республики Казахстан
от 17 июня 2016 года № 169
Расписка
об отказе в приеме документов
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом Министра культуры и спорта РК от 29.05.2020 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к приказу Министра культуры и
спорта Республики Казахстан
от 17 июня 2016 года № 169
Расписка
об отказе в приеме документов
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Министра культуры и спорта РК от 29.05.2020 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к приказу Министра культуры и
спорта Республики Казахстан
от 17 июня 2016 года № 169
Расписка
об отказе в приеме документов
Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом Министра культуры и спорта РК от 29.05.2020 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4
к приказу Министра культуры и
спорта Республики Казахстан
от 17 июня 2016 года № 169
Расписка
об отказе в приеме документов
Сноска. Приложение 4 утратило силу приказом Министра культуры и спорта РК от 29.05.2020 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 5
к приказу Министра культуры и
спорта Республики Казахстан
от 17 июня 2016 года № 169
Расписка
об отказе в приеме документов
Сноска. Приложение 5 утратило силу приказом Министра культуры и спорта РК от 29.05.2020 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).