Астана қаласының аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақтарды белгілеу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 102-708 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылы 6 мамырда № 1015 болып тіркелді. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 13 шiлдедегi № 505-2440 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 13.07.2021 № 505-2440 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Өсімдіктер карантині туралы" 1999 жылғы 11 ақпандағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес, Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласының аумағында карантин режимін енгізе отырып, қосымшаға сәйкес карантин аймақтары белгіленсін.
2. "Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Құрманғалиев Әсет Қабиұлына осы қаулыны, әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін, ресми және мерзімді баспа басылымдарында жариялау, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын интернет-ресурста, Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.И. Лукинге жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім
Ә. Жақсыбеков
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция комитетінің
Астана қаласы бойынша Аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________М. Әлиев

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 12 апреля 2016 года № 102-708. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 6 мая 2016 года № 1015. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 13 июля 2021 года № 505-2440.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 13.07.2021 № 505-2440 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинные зоны на территории города Астаны с введением карантинного режима согласно приложению.
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Управление сельского хозяйства города Астаны" Курмангалиева Асета Кабиевича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также размещение на интернет-ресурсе определяемом Правительством Республики Казахстан, на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Лукина А.И.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны
А. Джаксыбеков
Согласовано:
Руководитель Государственного учреждения
"Территориальная инспекция Комитета
государственной инспекции в агропромышленном
комплексе Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан по городу Астана"
___________________М. Алиев

2016 жылғы 5 сәуір
Астана қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 12 сәуірдегі
№ 102-708 қаулысына
қосымша
Астана қаласының аумағында карантиндік режим
енгізілетін карантиндік аймақтар
Р/с №
Карантиндік аймақтардың орналасқан жері
Автомобиль тас жолдары (жатаған укекіре (қызғылт), арамсояу)
1.
Көкшетау тас жолы, қалалық орталық базардан Астана қаласының қолданыстағы шекарасына дейін
2.
Қорғалжын тас жолы, "Қазақ гуманитарлық заң университеті" акционерлік қоғамынан Астана қаласының қолданыстағы шекарасына дейін.
3.
Н. Тілендиев даңғылынан Астана қаласының қолданыстағы шекарасына дейін
4.
Қарқаралы тас жолы Астана қаласының қолданыстағы шекарасына дейін
5.
Қарағанды тас жолы Астана қаласының қолданыстағы шекарасына дейін
6.
Карағанды трассасынан транзиттік айналма автожолмен Алаш тас жолына дейін
Темір жолдар (жатаған укекіре (қызғылт), арамсояу)
7.

5 апреля 2016 года
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 12 апреля 2016 года
№ 102-708
Вводимые карантинные зоны карантинного режима
на территории города Астаны
п/п
Месторасположение карантинных зон
Автомобильные шоссе (горчак ползучий, повилика)
1.
Шоссе Көкшетау, от городского центрального рынка до существующей границы города Астаны
2.
Шоссе Қорғалжын, от акционерного общества "Казахский гуманитарно-юридический университет" до существующей границы города Астаны
3.
Проспект Н. Тлендиева до существующей границы города Астаны
4.
Шоссе Қарқаралы до существующей границы города Астаны
5.
Шоссе Қарағанды до существующей границы города Астаны
6.
От Карагандинской трассы по транзитной объездной автодороге до шоссе Алаш
Железные дороги (горчак ползучий, повилика)
7.

Темір жол № 4, 36 учаскесі, 440 бағыт
8.
Темір жол вокзалына қарама-қарсы учаске
9.
500 км, 6 пикет, Астана – Сороковая жұп темір жолы
500 км, 7 пикет, Астана – Сороковая жұп темір жолы
501 км, 5 пикет, Астана – Сороковая екінші жұп темір жолы, екінші нүктеде
10.
"Эксклюзив" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің теміржолдары
11.
ЖЭО-2 темір жолдары
12.
Сороковая темір жол стансасы (Астана қаласы жағынан кіру) айналма жолдағы 4 пикет, 46 бағана, М-70 маневрлік белгінің жанында

Железнодорожные пути участок № 4, 36 путь, стрелка 440
8.
Участок напротив железнодорожного вокзала
9.
500 км, 6 пикет, четный железнодорожный путь Астана – Сороковая
500 км, 7 пикет, четный железнодорожный путь Астана – Сороковая
501 км, 5 пикет, второй четный железнодорожный путь Астана – Сороковая, у второй точки
10.
Железнодорожные пути товарищества с ограниченной ответственностью "Эксклюзив"
11.
Железнодорожные пути ТЭЦ-2
12.
Железнодорожная станция Сороковая (заезд со стороны города Астаны) на обводном пути, пикет 4, столб 46, возле маневренного сигнала М-70