Қызметін Егіндікөл ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С 10-8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қаңтарда № 5717 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 6С20-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 30.01.2018 № 6С20-2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін Егіндікөл ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Егіндікөл аудандық мәслихатының 2009 жылдың 31 наурыздағы № 4С12-3 "Кәсіпкерлік қызметін Егіндікөл ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-8-80 болып тіркелген, 2009 жылғы 20 сәуірінде "Шұғыла - Целинная нива" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Т.Бокишев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімі Н.Төлепов
2016 жылғы 24 желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Егіндікөл ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" ММ басшысы
Т.Ахметуллин
2016 жылғы 24 желтоқсан
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 24 желтоқсандағы

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Егиндыкольского района
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2016 года № 6С 10-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 января 2017 года № 5717. Утратило силу решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30 января 2018 года № 6С20-2
Сноска. Утратило силу решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30.01.2018 № 6С20-2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Егиндыкольского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата от 31 марта 2009 года № 4С12-3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих предпринимательскую деятельность на территории Егиндыкольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-80, опубликовано 20 апреля 2009 года в районной газете "Шұғыла – Целинная нива").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Т.Бокишев
Секретарь
районного маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Егиндыкольского района Н.Тулепов
24 декабря 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель ГУ "Управление
государственных доходов
по Егиндыкольскому району
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
Т.Ахметуллин
24 декабря 2016 года
Приложение
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 24 декабря 2016 года