"Жарқайың ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 5С-40/8 шешіміне өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жаркайың аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 6С-2/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 сәуірде № 5312 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-7/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 6С-7/9 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 386, 444 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Жарқайың ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 5С-40/8 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4776 болып тіркелген 2015 жылғы 8 мамырында "Жарқайың тынысы" аудандық газетінде және 2015 жылғы 8 мамырында "Целинное знамя" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс және толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы келесі редакцияда баяндалсын: "Жарқайың ауданының шекараларындағы Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы";
көрсетілген шешімге кіріспеде "387, 444 баптарына" сөздері "386, 444 баптарына" сөздеріне ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 және 2 тармақтарында "пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге" сөздері "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ж.Мыңбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімі А.Үйсімбаев
18.04.2016
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігініңМемлекеттік кірістер
комитетінің Ақмолаоблысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Жарқайың ауданыбойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Г.Пугачева
18.04.2016

О внесении изменения и дополнений в решение Жаркаинского районного маслихата от 30 марта 2015 года № 5С-40/8 "О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Жаркаинского района"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2016 года № 6С-2/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 апреля 2016 года № 5312. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № 6С-7/9
Сноска. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2016 № 6С-7/9 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 386, 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Жаркаинского района" от 30 марта 2015 года № 5С-40/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4776, опубликовано 8 мая 2015 года в районной газете "Жарқайың тынысы" и 8 мая 2015 года в районной газете "Целинное знамя") следующие изменение и дополнения:
заголовок указанного решения изложить в следующей редакции:"О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Жаркаинского района";
в преамбуле к указанному решению слова "со статьями 387" заменить словами "со статьями 386";
в пунктах 1 и 2 указанного решения слова "не используемые земли" заменить слова "не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Ж.Мынбаев
Секретарь
районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаркаинского района А.Уисимбаев
18.04.2016
Исполняющая обязанности руководителя
Республиканского государственного
учреждения "Управление государственных
доходов по Жаркаинскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Г.Пугачева
18.04.2016